Legendy Edenu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Plebiscyt graczy : Tura 1

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 1 Empty
PisanieTemat: Plebiscyt graczy : Tura 1   Plebiscyt graczy : Tura 1 Icon_minitimePon Paź 05, 2015 2:02 pm

Drodzy!

Od dziś, do wtorku wieczorem możecie składać swoje głosy na, Waszym zdaniem, najlepszego gracza tej Tury.

Proszę każdego chętnego o udział w głosowaniu o napisanie w tym temacie posta w którym zawarte będzie imię postaci, na którą oddajecie głos oraz uzasadnienie Waszej decyzji! Dobrze by było, żeby zostało ono napisane w sposób konkretny i na tyle obszerny, żeby nie wzbudzało to żadnych zastrzeżeń. Posty w stylu: "głosuję na XXX bo mi się podobało, jak zagrał" to trochę za mało. Co Ci się podobało? Akcje? Odgrywanie postaci? Ciekawe wydarzenie w jej wykonaniu? Pamiętajcie, że to nie tylko informacje dla nas, MG, ale również i dla Was, graczy.

Zwycięzca zostanie wyłoniony w środę i ogłoszony wraz z wejściem w życie nowej Tury.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 1 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 1   Plebiscyt graczy : Tura 1 Icon_minitimePon Paź 05, 2015 11:30 pm

Pozwolę sobie rzucić pierwszy kamyczek przed Palatharina. Smile
Kudos za przyjęcie na siebie bardzo trudnej roli klasycznego napuszonego krasnoludzkiego boga i dźwiganie jej z wdziękiem. A więc - koncept i egzekucja.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 1 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 1   Plebiscyt graczy : Tura 1 Icon_minitimeWto Paź 06, 2015 4:08 pm

Ja również chcę oddać swój głos na Palatharina. Miałem problem kogo wybrać - Mezjana czy Palika właśnie. Zdecydowałem się jednak na drugiego, gdyż Palatharin niesamowicie konsekwentnie i czytelnie odgrywa postać. Od razu dał poznać kim jest, czego się po nim spodziewać, a także do czego będzie dążyć. Rozszerzając poprzednie zdanie, od razu zaczął rozwijać interakcje pomiędzy graczami i prowokować je, co dla mnie jest w tym wszystkim chyba najważniejsze.

Mezjanowi gratuluję świetnej odgrywki i realizacji nietypowej postaci. Na przyszłość masz u mnie plusa na wypadek remisów ;-).
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 1 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 1   Plebiscyt graczy : Tura 1 Icon_minitimeWto Paź 06, 2015 5:29 pm

Oddaję głos na Mezjana. Świetnie odgrywa bardzo oryginalną postać. Aż czasem mam wrażenie że gadam z samym Aslanem Very Happy.
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Plebiscyt graczy : Tura 1 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 1   Plebiscyt graczy : Tura 1 Icon_minitimeWto Paź 06, 2015 5:44 pm

Ja oddaję swój głos na Alima, bo spodobały mi się jego przypowieści i jego wytrwałość w chęci pokazania Palikowi, że to nie jest tak do końca jak on myśli.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 1 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 1   Plebiscyt graczy : Tura 1 Icon_minitimeWto Paź 06, 2015 6:43 pm

Dobrze, że mamy Elizjum i Rozmowy w Umbrze. To dało sporo możliwości do poznania siebie wzajemnie i swoich stylów. Dało mi też sporą zagwozdkę w kwestii wyboru...

Oddaję swój głos na Revhisa.
Daje przykład pewnej trudnej odgrywki - postaci dramatycznej. O tyle trudnej, że mało kto bierze tragizm na poważnie. W moim odczuciu Revhis pokazuje nam przebieg bardzo ciekawej przemiany i wewnętrznego konfliktu. Do tego wplata w to swoje cuda i manifestacje jako jej efekty.

Praktycznie równoważna w decyzji była dla mnie postać Palatharina. Jak wspomniał Alim, konsekwentnie dąży on do określonych sobie celów i dobrze odgrywa. Ma przed sobą niełatwe zadanie nakłaniania nas wszystkich do ciągłych interakcji i doceniam ten trud. Jak Alim dał plusa mi, tak ja go daję na przyszłość Palatharinowi.

Wyróżnię jeszcze tylko Vormydana za dobrą odgrywkę stonowanego i rozsądnego wędrowca oraz Angarah, której koncepcja jest wciąż dla mnie nie do końca pewna, ale ładnie się powoli klaruje Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 1 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 1   Plebiscyt graczy : Tura 1 Icon_minitimeSro Paź 07, 2015 8:41 am

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział, za oddanie głosów. Temat zamykam, za chwilę ogłosimy wyniki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plebiscyt graczy : Tura 1 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 1   Plebiscyt graczy : Tura 1 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Plebiscyt graczy : Tura 1
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Plebiscyt graczy : Tura 2
» Plebiscyt graczy : Tura 3
» Plebiscyt graczy : Tura 4
» Plebiscyt graczy : Tura 5
» Poszukiwania graczy.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legendy Edenu :: Wszystkie Ery-
Skocz do: