Legendy Edenu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Projekt Mapy

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Projekt Mapy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Projekt Mapy   Projekt Mapy - Page 2 Icon_minitimeSro Paź 14, 2015 11:33 pm

Dodaje projekt dwóch wysp stworzonych przez Naesse: Dae-Sir i Sereg-Sir

Nie wiem, czy Naesse jeszcze gra, ale jeśli tak, bardzo chętnie przyjmę komentarze, bo trzeba przyznać, że to dość specyficzne wyspy. Mogłem źle oddać ich... ducha Smile

Następne w kolejce jest Coatizi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Projekt Mapy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Projekt Mapy   Projekt Mapy - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 04, 2015 4:27 pm

Co do nowego punktu na mapie Elakbarsany, opracowaliśmy z Zinką takie coś:

Projekt Mapy - Page 2 Nesuv

Mam nadzieję, że pomoże ;-)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Projekt Mapy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Projekt Mapy   Projekt Mapy - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 04, 2015 8:50 pm

Tak, dziękuję za wskazanie tego miejsca Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Projekt Mapy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Projekt Mapy   Projekt Mapy - Page 2 Icon_minitimePią Lis 13, 2015 10:54 pm

Wstawiłem mapę Coatizi.
Dodałem też portal na lądzie Elakbarsany.

Jeśli są jakieś miejsca, które odwiedzaliście podczas swoich manifestacji, do tego są to punkty dość stałe w czasie i ich umiejscowienie nie jest specjalną tajemnicą, to po wskazaniu ich, mogę również umieścić je na mapach.

Tymczasem zabieram się za kolejny ląd, Siedzibę Bogów Palatharina Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Projekt Mapy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Projekt Mapy   Projekt Mapy - Page 2 Icon_minitimePią Lis 13, 2015 11:03 pm

Jestem pod wrażeniem Coatizi Smile

Tymczasem chyba wkradł się drobny błąd - tam, gdzie pojawił się portal na Elakbarsanie miała się znaleźć oaza Seleema, o ile przypadkiem nie trafiliśmy z Vormydanem i Palatharinem w to samo miejsce ;-)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Projekt Mapy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Projekt Mapy   Projekt Mapy - Page 2 Icon_minitimePią Lis 13, 2015 11:13 pm

To widać mi się coś pokićkało. Wydawało mi się, że w tym poście, wskazywałeś portal.
Poprawkę prawdopodobnie wrzucę jutro Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Projekt Mapy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Projekt Mapy   Projekt Mapy - Page 2 Icon_minitimePią Lis 13, 2015 11:33 pm

Rzeczywiście, nieprecyzyjnie się wyraziłem. Wrzuciłem posta zaraz po stworzeniu oazy, dlatego wtedy było to jednoznaczne, ale z upływem czasu mogło się zakręcić. Przepraszam za zamieszanie Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Projekt Mapy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Projekt Mapy   Projekt Mapy - Page 2 Icon_minitimeSro Gru 23, 2015 12:09 pm

Sorki za chwilowy przestój z mapami. Moja wina, bo zająłem się innymi projektami i ten trochę odłożyłem. W przerwie międzyświątecznej postaram się do tego solidnie przysiąść i dokończyć Siedzibę Bogów (już prawie gotowa) i zrobić Borenratu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Projekt Mapy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Projekt Mapy   Projekt Mapy - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Projekt Mapy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legendy Edenu :: Wszystkie Ery-
Skocz do: