Legendy Edenu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pożegnanie

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Pożegnanie Empty
PisanieTemat: Pożegnanie   Pożegnanie Icon_minitimePią Lis 06, 2015 12:06 pm

Ten jeden raz nie będę lał wody.

Szkoda, że wróciłem na tak krótko, ale postanowiłem podjąć jednoznaczną decyzję, by nie ciągnąć bez końca rozmyślań, które odwracałyby moją uwagę. Zdecydowałem, że kończę moją przygodę z Diviną. Jakiś czas temu straciłem wolę do dalszego grania, a w ślad za tym niedawno poszły chęci do dalszego prowadzenia. Divina to złożony projekt, do którego potrzeba prowadzących z dużym zapałem do działania i pokładami kreatywności, a mi tych rzeczy już zabrakło. Dlatego przyszedł czas, by podziękować wszystkim obecnym za jedyną w swoim rodzaju rozgrywkę i zwolnić miejsce dla nowych prowadzących, zamiast grzać bez celu miejsce.

Zostaje z Wami Zinka, która jest prowadzącą o szczególnych talentach, więc jestem pewien, że będzie dalej opiekować się grą z pierwszorzędną jakością - tak jak to było zawsze. Jestem w 100% przekonany, że wzorowo podoła dalszemu prowadzeniu, dostarczy rozrywki dla wszystkich graczy i będzie dobrą opiekunką dla przyszłych MG. Kieruję do Ciebie specjalne podziękowania - dzięki Twojej inwencji, polotowi w pisaniu i gotowości do działania na rzecz gry i graczy ta Era zapowiada się tak dobrze jak żadna inna. Współprowadzenie z Tobą było czystą przyjemnością od początku Twojego mistrzowania.

Jednocześnie informuję, że jeżeli przyszły MG (lub przyszli MG) będzie potrzebował mojej pomocy przy wdrożeniu się w nową rolę, chętnie pomogę ze wszystkim.

Jeszcze raz ogromne dzięki wszystkim, którzy w uczestniczyli w Divinie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pożegnanie Empty
PisanieTemat: Re: Pożegnanie   Pożegnanie Icon_minitimePią Lis 06, 2015 12:16 pm

Dawidzie - dzięki za miesiące rozgrywki, świetne akcje i burze mózgów, które prowadziliśmy aby ulepszyć tę grę. To, jak Divina wygląda teraz, nie było by możliwe bez Ciebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pożegnanie Empty
PisanieTemat: Re: Pożegnanie   Pożegnanie Icon_minitimePią Lis 06, 2015 12:47 pm

Co wy macie wszyscy z tym odchodzeniem?

Moim zdaniem potrzebujesz zwyczajnie odpocząć od roli Opiekuna. Takie wakacje dla MG.
Zwyczajnie chwilowo zostaniesz prostym graczem. Popatrzysz sobie na rozwój akcji tu, wrzucisz jakiś cud tam, pogadasz o bzdetach w Elizjum...
Tura trwa dwa tygodnie! Zwykły gracz, bez jakiś ambitnych manifestacji, może wpaść max raz na dzień, wrzucić posta i tyle. Więc po co od razu odchodzić i usuwać konta? No chyba, że taki zwykły chillout nie wystarcza.

Może po jakimś czasie nabierzesz znowu ochoty na Mistrzowanie? Weźmiesz 1-2 graczy pod skrzydła i tyle. A jeśli nie, to nic. Będziesz graczem, bo graczy nam też potrzeba.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pożegnanie Empty
PisanieTemat: Re: Pożegnanie   Pożegnanie Icon_minitimePią Lis 06, 2015 1:03 pm

Dzięki za słowa otuchy, ale znam siebie i wiem, że to ten moment, gdzie po prostu trzeba już podziękować, bo nie ma zapału, nie ma pomysłowości i nie ma chęci, co byłoby tak samo widoczne, gdybym był zwykłym graczem. Poza tym nie mogę wywierać na kimkolwiek presji prowadzenia dla osoby, która zna wszystkie tajniki fabuły, a siłą rzeczy ja byłbym kimś takim.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pożegnanie Empty
PisanieTemat: Re: Pożegnanie   Pożegnanie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pożegnanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legendy Edenu :: Wszystkie Ery-
Skocz do: