Legendy Edenu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Świetne Awatary dla Graczy

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 22, 2014 8:57 am

Tobie naprawdę potrzebna twarz bez oczu. XD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 22, 2014 9:10 am

Ja nawet twarzy nie mam  Crying or Very sad 
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 22, 2014 9:13 am

A ja mam brzydką. Co lepsze?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 22, 2014 9:20 am

Wszak czym jest brzydota w świetle boskości? Twoi wrogowie winni srać ze strachu na twój widok... zaś w moim przypadku eee... WTF IT IS?!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 22, 2014 9:22 am

Niczym. Zresztą sam się o to prosiłem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 22, 2014 9:25 am

Agluhumisuturu napisał:
Wszak czym jest brzydota w świetle boskości? Twoi wrogowie winni srać ze strachu na twój widok... zaś w moim przypadku eee... WTF IT IS?!

WTF IS IT. Błędna składnia. Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 22, 2014 9:27 am

Jedno jest pewne... albo Kreator miał (ma) jakiś plan... albo zwyczajnie miał poczucie humoru i zrobił psikusa  Neutral

Cytat :
WTF IS IT. Błędna składnia.

Masz mnie  cheers 
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 22, 2014 9:30 am

NIe to raczej efekt niezależnych działań Neq'a i Sukineriego. tak jak mówiłem wcześniej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 22, 2014 9:31 am

Jeśli chcesz w to wierzyć, to niechaj tak będzie ...  bounce 
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 23, 2014 11:44 am

Kreator i Antek tak naprawdę siedzą nad naszymi głowami, grają sobie w chińczyka i mają z nas pompę. Od czasu do czasu wrzucają losowy fragment mocy do Umbry, żebyśmy dalej ganiali własny ogon Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 23, 2014 12:06 pm

O.O ... no nie no... ŁOBUZY!
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 24, 2014 11:21 am

Jakbyście nie robili tego samego ze śmiertelnikami to moglibyście być oburzeni Wink
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 24, 2014 11:34 pm

ja tam śmiertelnikom nie dokuczam... świadomie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 24, 2014 11:35 pm

A ja to uwielbiam. Mordy. Rzezie. Skrytobójstwa. Pożary. Krew. To moje zabawki.
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 25, 2014 1:46 pm

A Ty jesteś naszą, Vender Wink
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Icon_minitimePią Gru 19, 2014 1:22 pm

Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Icon_minitimePią Gru 19, 2014 1:29 pm

Nie ma Roju...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Świetne Awatary dla Graczy
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Poszukiwania graczy.
» Plebiscyt graczy : Tura 1
» Plebiscyt graczy : Tura 2
» Plebiscyt graczy : Tura 3
» Plebiscyt graczy : Tura 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legendy Edenu :: Wszystkie Ery-
Skocz do: