Legendy Edenu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Muzyka w Dominium

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Muzyka w Dominium Empty
PisanieTemat: Muzyka w Dominium   Muzyka w Dominium Icon_minitimeWto Mar 24, 2015 9:01 am

Hej, luźny wątek do wymiany doświadczeń. Smile

Macie jakieś kawałki, które puszczacie sobie w trakcie siedzenia na forum i prowadzenia swoich działań?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Muzyka w Dominium Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka w Dominium   Muzyka w Dominium Icon_minitimeWto Mar 24, 2015 9:14 am



Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Muzyka w Dominium Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka w Dominium   Muzyka w Dominium Icon_minitimeWto Mar 24, 2015 9:30 am

Najczęściej nie słucham niczego (chyba, że szukam jakiegoś utworu do swoich akcji lub słucham muzyki którą ktoś wstawił do swojej akcji) głównie dlatego, że nie pozwala mi się skoncentrować i rozprasza umysł.

Ale tak to:





Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Muzyka w Dominium Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka w Dominium   Muzyka w Dominium Icon_minitimeWto Mar 24, 2015 10:51 am

Podczas samego pisania raczej nie mam ustalonej playlisty, ale kiedy szukam inspiracji. W zasadzie bardzo często używałem Richarda Cheese'a:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Muzyka w Dominium Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka w Dominium   Muzyka w Dominium Icon_minitimeWto Mar 24, 2015 11:02 am



Bez tego typu muzyki nie potrafię usiedzieć długo przy Dominium ... strasznie mnie nastraja do działania ... nawet grafika użyta w filmie Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Muzyka w Dominium Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka w Dominium   Muzyka w Dominium Icon_minitimeWto Mar 31, 2015 6:01 pm

Zdałem sobie sprawę, że nie powiedziałem całej prawdy. Są dwie wokalistki, które szczególnie dobrze nastrajają mnie do odgrywania Maary. Mam tutaj na myśli Chelsea Wolfe, której ciężka, mroczna muzyka dobrze odpowiada pewnym aspektom Mgły:



Oraz Pretty Reckless, która odpowiada drugiej jej stronie. Tutaj przemawiają do mnie energia i emocje przekazywane w ich prostej twórczości.

Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Muzyka w Dominium Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka w Dominium   Muzyka w Dominium Icon_minitimeWto Mar 31, 2015 7:15 pm



Ten czas głębokich przemyśleń.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Muzyka w Dominium Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka w Dominium   Muzyka w Dominium Icon_minitimeSro Kwi 01, 2015 11:08 am

Czasem ta muzyka pomaga mi pisać w czasie manifestacji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Muzyka w Dominium Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka w Dominium   Muzyka w Dominium Icon_minitimeSro Kwi 01, 2015 11:14 am

Ja zasadniczo nie mam swoich kawałków, które pozwalają na wejście w klimat, bo zajmuję się zbyt wieloma wątkami. Smile Jest jednak jeden wyjątek, który mnie świetnie wprowadza w nastrój do pisania:

youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Muzyka w Dominium Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka w Dominium   Muzyka w Dominium Icon_minitimeSro Maj 13, 2015 11:36 pm

https://www.youtube.com/watch?v=GrC_yuzO-Ss

Now I'm not looking for absolution,
Forgiveness for the things I do.
But before you come to any conclusions
Try walking in my shoes.
You'll stumble in my footsteps.
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Muzyka w Dominium Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka w Dominium   Muzyka w Dominium Icon_minitimeSob Sie 29, 2015 6:27 pm

To jest dobre:



Dreszcze mnie przechodzą.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Muzyka w Dominium Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka w Dominium   Muzyka w Dominium Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Muzyka w Dominium
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kwiatki z Dominium

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legendy Edenu :: Wszystkie Ery-
Skocz do: