Legendy Edenu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Urlopy i dłuższe nieobecności

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Urlopy i dłuższe nieobecności Empty
PisanieTemat: Urlopy i dłuższe nieobecności   Urlopy i dłuższe nieobecności Icon_minitimeSro Wrz 02, 2015 12:39 pm

Wątek na Nową Erę do zgłaszania wszelkich okresów nieaktywności w grze, cobyśmy wiedzieli, kiedy nie należy się spodziewać odpowiedzi od uczestnika zabawy. Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Urlopy i dłuższe nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Urlopy i dłuższe nieobecności   Urlopy i dłuższe nieobecności Icon_minitimePią Wrz 04, 2015 9:33 am

Od 06.09 do 20.09 będę na urlopie i będę miał (mam nadzieję) ograniczony dostęp do internetu.

Postaram się coś sklecić na Turę 0, ale może być bez fajerwerków.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Urlopy i dłuższe nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Urlopy i dłuższe nieobecności   Urlopy i dłuższe nieobecności Icon_minitimePią Wrz 04, 2015 9:36 am

Tura 0 będzie już trwać po bożemu (Wink) 2 tygodnie, więc jeszcze się załapiesz. Ze względu na urlop będziemy mogli w Twoim przypadku olać regułę ostatniej prostej, byś mógł wrzucić te kilka twórczych akcji w ostatnich dniach tury. Smile
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Urlopy i dłuższe nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Urlopy i dłuższe nieobecności   Urlopy i dłuższe nieobecności Icon_minitimeNie Wrz 06, 2015 6:56 pm

Będę dziś bardzo późno (północ - pierwssza).
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Urlopy i dłuższe nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Urlopy i dłuższe nieobecności   Urlopy i dłuższe nieobecności Icon_minitimeWto Wrz 08, 2015 10:54 am

Jakby co - dostałem info od Eke, że jej raczej nie będzie na forum jeszcze do ok. weekendu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Urlopy i dłuższe nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Urlopy i dłuższe nieobecności   Urlopy i dłuższe nieobecności Icon_minitimeSob Wrz 19, 2015 10:22 am

Dziś i jutro będę na forum w bardzo ograniczonym wymiarze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Urlopy i dłuższe nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Urlopy i dłuższe nieobecności   Urlopy i dłuższe nieobecności Icon_minitimeWto Wrz 29, 2015 5:24 pm

Jestem nieobecny od czwartku do soboty a może i dłużej. Przeprowadzka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Urlopy i dłuższe nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Urlopy i dłuższe nieobecności   Urlopy i dłuższe nieobecności Icon_minitimeSro Wrz 30, 2015 9:22 am

Nie będzie mnie w weekend. Dwa dni w Paryżu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Urlopy i dłuższe nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Urlopy i dłuższe nieobecności   Urlopy i dłuższe nieobecności Icon_minitimeCzw Paź 01, 2015 10:22 pm

Przez czas bliżej nieokreślony nie będzie mnie na forum albo będę w bardzo, bardzo ograniczonym zakresie. W razie czego akcje moich graczy będzie rozpatrywał Dawid. Jeśli mielibyście jakieś ważne sprawy, piszcie PW, postaram się wejść od czasu do czasu i przeczytać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Urlopy i dłuższe nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Urlopy i dłuższe nieobecności   Urlopy i dłuższe nieobecności Icon_minitimeSro Paź 28, 2015 9:30 am

Przez nadchodzące kilka dni będę niedostępny na forum za wyjątkiem naprawdę alarmowych spraw. Przez ten czas wszystkie sprawy fabularne i forumowe będą w pełni w rękach Zinki. Nie wiem, czy to potrwa 2, 3 dni, tydzień itd., więc gdy już będę z powrotem, dam tutaj znać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Urlopy i dłuższe nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Urlopy i dłuższe nieobecności   Urlopy i dłuższe nieobecności Icon_minitimeSro Lis 04, 2015 2:07 pm

Od dziś jestem już z powrotem.
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Urlopy i dłuższe nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Urlopy i dłuższe nieobecności   Urlopy i dłuższe nieobecności Icon_minitimePią Lis 06, 2015 10:48 am

Nie będzie mnie do niedizeli.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Urlopy i dłuższe nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Urlopy i dłuższe nieobecności   Urlopy i dłuższe nieobecności Icon_minitimePią Lis 06, 2015 9:15 pm

Brak kontaktu aż do poniedziałku.
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Urlopy i dłuższe nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Urlopy i dłuższe nieobecności   Urlopy i dłuższe nieobecności Icon_minitimeNie Lis 08, 2015 2:12 pm

Nie będzie mnie dzisiaj i prawdopodobnie jutro też nie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Urlopy i dłuższe nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Urlopy i dłuższe nieobecności   Urlopy i dłuższe nieobecności Icon_minitimePon Lis 16, 2015 9:55 am

Dobra, kochani, dezerteruję. Idę na zasłużony urlop. Nie martwcie się, wrócę jeszcze dziś... no, może jutro Wink

Do tego czasu forum zostawiam pod opieką Alima. Pamiętajcie o zasadzie ostatniej prostej, nie męczcie naszego nowego MG za bardzo a jakby się przydarzył jakiś pożar i byłabym na gwałt potrzebna - ściągajcie mnie telefonicznie (bo raczej będę całkowicie offline).

Do zobaczenia później~!
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Urlopy i dłuższe nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Urlopy i dłuższe nieobecności   Urlopy i dłuższe nieobecności Icon_minitimeNie Gru 06, 2015 9:09 pm

Chciałem powiedzieć, że w najbliższym czasie ilość wolnego czasu, jak i niestety chęci sięgają na układzie współrzędnych punktu (0, 0). Na Święta wrócę Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Urlopy i dłuższe nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Urlopy i dłuższe nieobecności   Urlopy i dłuższe nieobecności Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Urlopy i dłuższe nieobecności
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legendy Edenu :: Wszystkie Ery-
Skocz do: