Legendy Edenu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Summon muzyczny

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Summon muzyczny  Empty
PisanieTemat: Summon muzyczny    Summon muzyczny  Icon_minitimeWto Wrz 22, 2015 9:41 am

Ponieważ Summon nieco się zawiesił pomyślałem że warto uruchomić jeszcze jedną małą grę. Zasady takie same ale zamiast przedmiotów wybieramy JEDEN utwór muzyczny który puścilibyście w czasie przywoływania danego boga.

Zacznę od Lao Tiena:



Ostatnio zmieniony przez Revhis dnia Wto Wrz 22, 2015 10:02 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Summon muzyczny  Empty
PisanieTemat: Re: Summon muzyczny    Summon muzyczny  Icon_minitimeWto Wrz 22, 2015 10:01 am

Jak to Dominium??? Mad
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Summon muzyczny  Empty
PisanieTemat: Re: Summon muzyczny    Summon muzyczny  Icon_minitimeWto Wrz 22, 2015 10:01 am

Sorry nawyki drugą naturą Razz. Już poprawiam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Summon muzyczny  Empty
PisanieTemat: Re: Summon muzyczny    Summon muzyczny  Icon_minitimeWto Wrz 22, 2015 10:05 am

Nu, nu, nu. Bo następnym razem będzie kara -1000 PM co tura.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Summon muzyczny  Empty
PisanieTemat: Re: Summon muzyczny    Summon muzyczny  Icon_minitimeWto Wrz 22, 2015 11:17 am

Palatharin

Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Summon muzyczny  Empty
PisanieTemat: Re: Summon muzyczny    Summon muzyczny  Icon_minitimeSro Wrz 23, 2015 1:07 pm

Trafiłeś w 'me gusta' Lao Razz

Vormydan



Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Summon muzyczny  Empty
PisanieTemat: Re: Summon muzyczny    Summon muzyczny  Icon_minitimeSro Wrz 23, 2015 10:55 pm

Szukałem jednocześnie piosenek dla paru osób. Warianty dla Alima były zbyt trywialnie generalizujące, tak więc po pewnym czasie porzuciłem moją dotychczasową metodę poszukiwań. Potem skoncentrowałem się na Mezjanie, ale również nie znalazłem odpowiadającej melodii. Pomyślałem o szukaniu motywu dla Naesse - i wtedy znalazłem coś, co pasuje moim zdaniem do Rehvisa

Alternatywnie - to też się nadaje moim zdaniem, ale mniej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Summon muzyczny  Empty
PisanieTemat: Re: Summon muzyczny    Summon muzyczny  Icon_minitimeCzw Wrz 24, 2015 1:03 pm

Vormydan jak zwykle znajdujesz znakomite kawałki. Podeślij kiedyś kilka play list Very Happy

Mezjan to dla ciebie: Sambolera
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Summon muzyczny  Empty
PisanieTemat: Re: Summon muzyczny    Summon muzyczny  Icon_minitimeCzw Wrz 24, 2015 1:05 pm

Myślałem, że to będzie "Krąż Życia" z Króla Lwa. Zawiodłem się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Summon muzyczny  Empty
PisanieTemat: Re: Summon muzyczny    Summon muzyczny  Icon_minitimeCzw Wrz 24, 2015 1:06 pm

Chciałem być oryginalny Razz. Myślałem o "Kręgu Życia" i "Duch żyje w nas" ale postanowiłem wrzucać tylko jedną piosenkę Disneya w tygodniu Razz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Summon muzyczny  Empty
PisanieTemat: Re: Summon muzyczny    Summon muzyczny  Icon_minitimeCzw Wrz 24, 2015 1:42 pm

Znalazłem coś fajnego. Prawdopodobnie wszyscy to znacie, a część nawet lubi. Z początku myślałem, że pasuje do Vormydana, ale po przesłuchaniu i na tle miasta Qobera...

Wzywam Alima.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Summon muzyczny  Empty
PisanieTemat: Re: Summon muzyczny    Summon muzyczny  Icon_minitimeCzw Wrz 24, 2015 3:07 pm

Ja miałem dać coś Arajowi, za stare czasy i do postaci, ale to w sumie bardziej pasuje do Eke.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Summon muzyczny  Empty
PisanieTemat: Re: Summon muzyczny    Summon muzyczny  Icon_minitimePon Paź 19, 2015 2:32 am

Cóż, Eke nie odpowiada, zatem dla Palatharina...

Jestem pewien, że Vorm będzie zadowolony ;-)
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Summon muzyczny  Empty
PisanieTemat: Re: Summon muzyczny    Summon muzyczny  Icon_minitimePon Paź 19, 2015 10:15 am

//Nie zmuszaj mnie do słuchania tego xD
Tam jest tyle tekstu i nawiązań - będę musiał myśleć przy tej piosence.

EDIT

Miałem dać https://www.youtube.com/watch?v=DiRCzZ7dJmY, ale dam https://www.youtube.com/watch?v=aC96H7beaDg.
Angarah

Ostatecznie to pierwsze według mnie pasuje o wiele bardziej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Summon muzyczny  Empty
PisanieTemat: Re: Summon muzyczny    Summon muzyczny  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Summon muzyczny
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» SUMMON!
» Summon Me More - gra w skojarzenia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legendy Edenu :: Wszystkie Ery-
Skocz do: