Legendy Edenu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 "Reputacja"

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




"Reputacja" Empty
PisanieTemat: "Reputacja"   "Reputacja" Icon_minitimeCzw Lis 12, 2015 3:13 pm

Drodzy!

Jakiś czas temu wygrzebałam w panelu administracyjnym ciekawą opcje - punkty 'reputacji'. Dla tych, którzy jeszcze nie spotkali się z czymś takim na forach internetowych: jest to system punktów, które użytkownicy dostają za swoje posty. Punkty przyznawane są nawzajem przez użytkowników, działa to trochę na zasadzie opcji "Lubię to". Jeśli jakiś post Ci się podoba 'klikasz go' a jego autor zbiera sobie punkciki.

Chcielibyście wprowadzić ten system u nas?
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

"Reputacja" Empty
PisanieTemat: Re: "Reputacja"   "Reputacja" Icon_minitimeCzw Lis 12, 2015 3:23 pm

Ja bardzo lubię takie coś. Na innym forum fajnie się nagradzało uczestników pbf za śmieszne lub po prost dobre posty.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




"Reputacja" Empty
PisanieTemat: Re: "Reputacja"   "Reputacja" Icon_minitimeCzw Lis 12, 2015 3:26 pm

O, to, to! Właśnie o to chodzi Smile Prawdę mówiąc - bardzo bym chciała to wprowadzić i jestem ciekawa Waszej opinii.
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

"Reputacja" Empty
PisanieTemat: Re: "Reputacja"   "Reputacja" Icon_minitimeCzw Lis 12, 2015 3:28 pm

Ja chcę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




"Reputacja" Empty
PisanieTemat: Re: "Reputacja"   "Reputacja" Icon_minitimeCzw Lis 12, 2015 3:48 pm

Idea jest fajna, ale pewnie się skończy na wzajemnym lajkowaniu wszystkiego, co napiszą inni (bo mnie się podoba wszystko, co piszecie Razz).

Ale można to na próbę wprowadzić.

PS. Stawiam na Botejko, że będzie miał przewagę w "lajkach" już po pierwszej turze Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




"Reputacja" Empty
PisanieTemat: Re: "Reputacja"   "Reputacja" Icon_minitimeCzw Lis 12, 2015 3:51 pm

No, to fakt, że może się tak skończyć Razz Aczkolwiek wierzę w nasz umiar Very Happy

Botejko? Very Happy Dlaczego on(a)? Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




"Reputacja" Empty
PisanieTemat: Re: "Reputacja"   "Reputacja" Icon_minitimeCzw Lis 12, 2015 3:53 pm

Bo chociaż jest botem, zawsze fajowo przekłada pionki na planszy Edenu Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




"Reputacja" Empty
PisanieTemat: Re: "Reputacja"   "Reputacja" Icon_minitimeCzw Lis 12, 2015 3:54 pm

Nieskromnie powiem, dziękuję, miło mi Very Happy

Czekaj, chyba powinnam to napisać z konta Botejki Very Happy
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

"Reputacja" Empty
PisanieTemat: Re: "Reputacja"   "Reputacja" Icon_minitimeCzw Lis 12, 2015 4:34 pm

Wystarczy ograniczyć ilośc lajków Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




"Reputacja" Empty
PisanieTemat: Re: "Reputacja"   "Reputacja" Icon_minitimeCzw Lis 12, 2015 4:35 pm

Będę potrzebowała pogrzebać co do tego w panelu, jednak myślę, że da się zrobić Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




"Reputacja" Empty
PisanieTemat: Re: "Reputacja"   "Reputacja" Icon_minitimeCzw Lis 12, 2015 5:17 pm

Ja jestem za ;-)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




"Reputacja" Empty
PisanieTemat: Re: "Reputacja"   "Reputacja" Icon_minitimeNie Lis 15, 2015 10:50 am

Mamy już możliwość oceny postów innych Smile

Czy służą do tego dwa małe przyciski, w prawym, górnym rogu posta, pod przyciskiem "Cytuj"?
Proszę o potwierdzenie od Moderatora.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




"Reputacja" Empty
PisanieTemat: Re: "Reputacja"   "Reputacja" Icon_minitimeNie Lis 15, 2015 10:52 am

Tak, dokładnie tak to działa Smile

Co do szczegółów - sama próbuję to jeszcze rozkminić, ale za "+" dostaje się jeden punkt, za "-" punkt jest odejmowany.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





"Reputacja" Empty
PisanieTemat: Re: "Reputacja"   "Reputacja" Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
"Reputacja"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legendy Edenu :: Wszystkie Ery-
Skocz do: