Legendy Edenu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zanim zostanę Opiekunem...

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Zanim zostanę Opiekunem... Empty
PisanieTemat: Zanim zostanę Opiekunem...   Zanim zostanę Opiekunem... Icon_minitimePią Lis 13, 2015 1:04 pm

Skoro jest już jasne, że za chwilę będę Opiekunem, chciałem podziękować Zince za wspólną grę. Trudno mi nawet powiedzieć jak długo to było, najpierw jako graczce, potem jako MG. Ogromną przyjemnością było dla mnie współpracować z Tobą, docierać akcję i snuć plany, później pracować nad systemem. Mam nadzieję (a wręcz jestem pewien), że tak samo będzie teraz.

Dziękuję też wszystkim graczom za uprzyjemnianie mi czasu przez swoje akcje. Śledzenie waszych pomysłów i rozmowy z wami są istotą tej gry, nawet jeśli nie było to widoczne. Teraz będę miał większy wgląd w to co się dzieje i mam nadzieję, że będę miał jeszcze więcej radochy mogąc czytać wasze Wieże Szeptów i Wielkie Gry.

Pozostaję w grze jako postać i jako MG (nawet jeśli nie Wasz). Alim dalej będzie wśród Was i będzie dla Was dostępny. W troszeczkę innej formie, ale pozostanie tym kim był.

Jestem też pewien, że spędzę trochę czasu grzebiąc w bebechach systemu (Zinka świadkiem, że już to robię). Dołożę starań, żeby stawał się on przyjaźniejszy graczom nie tracąc swojego charakteru. Jeśli macie jakieś pomysły, propozycje, podzielcie się nimi, w Wieżach Szeptów albo publicznie. Żaden głos nie zostanie zlekceważony.

No i życzę wszystkim dalszej dobrej zabawy Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zanim zostanę Opiekunem... Empty
PisanieTemat: Re: Zanim zostanę Opiekunem...   Zanim zostanę Opiekunem... Icon_minitimePią Lis 13, 2015 1:15 pm

Wazeliniarz Wink Ty się nie bój, dalej Cię będę dręczyć, jako MG, ktoś Twoje akcje ogarniać będzie przecież cheers
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Zanim zostanę Opiekunem... Empty
PisanieTemat: Re: Zanim zostanę Opiekunem...   Zanim zostanę Opiekunem... Icon_minitimePią Lis 13, 2015 1:28 pm

Dalej będę się denerwować jako Palek na Ciebie >:l
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zanim zostanę Opiekunem... Empty
PisanieTemat: Re: Zanim zostanę Opiekunem...   Zanim zostanę Opiekunem... Icon_minitimePią Lis 13, 2015 1:34 pm

Taka niesprawiedliwość! To Palik powinien być Starszym, żeby podkreślić jego status jako Władcy Edenu! Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zanim zostanę Opiekunem... Empty
PisanieTemat: Re: Zanim zostanę Opiekunem...   Zanim zostanę Opiekunem... Icon_minitimePią Lis 13, 2015 1:35 pm

Ja myślę, że tu nawet bycie Starszym nie pomogło patrząc na relacje z innymi bogami Razz
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Zanim zostanę Opiekunem... Empty
PisanieTemat: Re: Zanim zostanę Opiekunem...   Zanim zostanę Opiekunem... Icon_minitimePią Lis 13, 2015 1:41 pm

Naaaah. Odwalajcie brudną robotę za mnie xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zanim zostanę Opiekunem... Empty
PisanieTemat: Re: Zanim zostanę Opiekunem...   Zanim zostanę Opiekunem... Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zanim zostanę Opiekunem...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legendy Edenu :: Wszystkie Ery-
Skocz do: