Legendy Edenu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 04, 2014 10:22 am

Czemu? Co znaczy "za duzo mozliwosci" dla silnika, do którego programista może dopisać co chce? Raczej za mało czasu i brak zespołu byłby problemem, a nie silnik  Very Happy ... jednak to nie zmienia faktu, że Dominium nie jest złym tematem na produkcje gry.


Ostatnio zmieniony przez Agluhumisuturu dnia Wto Mar 04, 2014 2:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 04, 2014 11:18 am

Problem taki, że wszystko co tworzysz programowo ma pewne ramy i najczęściej są to ramy zero-jedynkowe.
Czyli nie dałoby się przenieść swobody gry forumowej a aplikację.
Poza tym jest już seria gier Dominions.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 04, 2014 11:24 am

ejjj... ale nie miałem na myśli typowej gry... a jednak program/interfejs, który nadal przewiduje role MG ...

Zwyczajnie apka, która zastąpiłaby forum. Miała by co prawda swoje wewnętrzne forum ale też edytor map, wykonywanie automatycznych prostych zadań, kreowanie eventów przez MG, itd.
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 04, 2014 1:40 pm

Cóż, ciekawy pomysł Smile Jakby Ci się chciało Dawidzie, możesz się pobawić i zobaczymy, jak to będzie wyglądało Smile
Co do serii Dominions, "Dominions 3" było moją inspiracją do stworzenia "Dominium" Very Happy To mega epicka gra, szkoda, że wciąż tak bezsensownie droga i niszowa Wink
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 04, 2014 1:57 pm

Już kilka razy podejmowałem się pewnych projektów samemu... już się w to nie bawię... gdyby zebrała się ekipa to co innego  Very Happy ... tak to samemu wole napierniczać jakąś grę INDIE  Razz 
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 04, 2014 3:52 pm

Jak robisz gry Indie i potrzebowałbyś kogoś do pisania scenariuszy i tworzeniu fabuł to daj znać. Zawsze chciałem wziąć udział w stworzeniu gry, na której zarobi się miliony hajsów *_*
Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 04, 2014 3:53 pm

Gierka indie to antydefinicja zarabiania hajsów.

Tyle, że w Polszy jest tak z każdym RPG-iem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 04, 2014 4:07 pm

Na razie sie przymierzam do projektu i mocno trenuje Unity ... jak ktoś będzie chciał pomóc to fajnie, nie omieszkam się pochwalić zaczęciem własnego projektu. Swoją drogą jakby było zainteresowanie i wsparcie praktyczne od Was to nie widzę problemu by robić Dominium w formie aplikacji, czyli gry, która nie będzie samodzielna - będzie wymagała obecności MG.

Ale tym czasem sugeruje wrócić do pierwotnego przeznaczenia tematu
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitimeSro Mar 05, 2014 11:57 am

Jakby co, ja też się piszę do pomocy przy gierce Wink Jestem dobrym PMem i znam też kilku dobrych programistów, więc może dałoby się nawet team ogarnąć Very Happy
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 30, 2014 5:28 pm

Chciałem się wyżalić, że nie lubię weekendów bo wali nudą tutaj, a najwięcej się dzieje kiedy jestem w pracy i nie mogę sobie pozwolić na szturchanie innych graczy ... i tyle Very Happy


Smuteczek ;(
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 30, 2014 7:26 pm

No właśnie. Dlaczego inni nie nerdzą jak my? ;_;
Jak można mieć życie? 
Nuda :C
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 30, 2014 7:27 pm

Też tego nie rozumiem! Ja tu cały dzień koczuję... pomijając momenty spędzone na graniu w RPG Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 30, 2014 8:07 pm

Ktoś ma ochotę na krótki pojedynek. Bo nic ciekawszego się do jutra nie wydarzy.
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 30, 2014 8:12 pm

Szkoda Esencji Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 30, 2014 9:03 pm

Nie narzekać mi tutaj :p U mnie sie dzieje, aż za dużo ostatnio Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 30, 2014 9:19 pm

Ale tu o to się rozchodzi, że w weekend jakoś życie na forum zamiera... a nie, że się w naszych wątkach mało dzieje Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 30, 2014 9:27 pm

Coś trzeba nabroić ...  cheers 
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 30, 2014 9:36 pm

Jestem za! Masz na myśli coś w stylu 'Admins and mods are asleep, time for pony?' Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitimeNie Mar 30, 2014 11:12 pm

Admini też mają prawo do wolnego Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitimePon Mar 31, 2014 9:42 am

Arivia narzekasz narzekasz, a na pw odpisać nie mogłaś;p
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitimePon Mar 31, 2014 10:08 am

Przygania wrona krukowi Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitimePon Mar 31, 2014 10:16 am

Bo mi takie rzeczy piszesz, że się muszę poważnie zastanowić Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitimePon Mar 31, 2014 10:41 am

Wiecie, weekendy to po prostu świetna okazja, by okazjonalnie nie gapić się cały dzień w monitor... Smile Nawet mi się to zdarzyło tym razem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitimePon Mar 31, 2014 11:08 am

Vender ja ci odpisałem akurat;p
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitimePon Mar 31, 2014 11:33 am

Wiem. Ja się tylko droczę. Nie można?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legendy Edenu :: Wszystkie Ery-
Skocz do: