Legendy Edenu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitimePią Gru 13, 2013 1:38 pm

Generalnie chciałem stworzyć ten wątek w celach zbiorowego wylewania żalu. Bo tak raźniej w jakiejś wspólnocie.


Zacznę więc pierwszy: Wylewam oceany żalu z powodu skurwiałej firmy (pracuje tu), w której sam monty python dostałby jebla porażony pieszczotami kretynizmu płynącymi z łask skurwiałych bogów od chuj wie czego.

Łączcie się ze mną bracia w bólu...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitimePią Gru 13, 2013 2:43 pm

Łącze się w bólu

Pragnę więc i ja wylać żal za rodziców, którzy są bardziej dziecinni od swoich dzieci... Co poradzisz...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitimeCzw Sty 23, 2014 2:12 pm

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitimeCzw Sty 23, 2014 2:32 pm

W którejś sesji opisałem to jako piramida dupolistwa. Każdy chce mieć lizaną, ale żeby wspiąć się wyżej też trzeba lizać. Wyłamanie się ze schematu często wywołuje gniew postronnych.
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitimeSob Lut 01, 2014 11:48 am

Ok, to już się robi chore...
Właścicielka mojego mieszkania mieszka w Anglii a sama jest pokłócona ze swoją matką, która mieszka tu, w Warszawie.
Dzisiaj czwarty raz prosiła mnie o zmianę sposobu płatności, tym razem mam robić przelewy western union. Ok... ale patrzę i mówię, że w weekend się nie da, bo to z banków. Na co ona, że niemożliwe, żeby wszystko było zamknięte... Znalazłem więc dwa, które rzekomo były otwarte i, obudzony jej telefonem o 9 rano w sobotę, poszedłem tam. Obydwa miały błędne dane w necie i, oczywiście, były zamknięte w sobotę.
W tak zwanym międzyczasie dostaję smsa i wiadomość głosową (nieodebrany telefon, bo byłem wkurzony) od właścicielki w którym pisze mi że "fajnie, że ja już mam pieniądze ale powinienem się też postarać, żeby ona dostała swoje, a nie robić jej łaskę, że ona się musi prosić o pieniądze"...
Zatkało mnie i dzwonię, pytam się, czy kiedykolwiek próbowałem jakoś ją oszukać, czy coś, że podejrzewa mnie o taką złą wolę i że wszystko zamknięte dziś, po czym ona mi obrażonym tonem odpowiada, że mi nie wierzy i czy ja dzwonię, żeby się z nią kłócić.
Opowiedziałem, żeby doceniła, że wyszedłem, bo jestem chory i od 4 dni nie wychodzę z domu a specjalnie poszedłem to sprawdzić, na co dostałem odpowiedź "Jak jesteś chory, to zdrowiej, ja poczekam do poniedziałku, pa..." sfochowanym tonem, po czym odłożyła słuchawkę...

Sorry za długi post ale może mi ktoś wytłumaczyć, jeśli zrobiłem coś nie tak?
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitimeSob Lut 01, 2014 1:10 pm

To je baba - Tego nie zrozumiesz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitimeSob Lut 01, 2014 3:41 pm

Powiem tylko dwa słowa: JA PIERDOLE...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitimePon Lut 03, 2014 2:33 pm

I jak co roku czuje się starszy i głupszy... Zależało mi by moje urodziny się udały a miałem jakiś wybitnie zły dzień...(nie mam na myśli gości, którym serdecznie dziękuje za przybycie i zapraszam na kolejne... Mam na myśli swoją niedyspozycje jakiej mi wstyd...)

Za taki prezent dziękuję(jakby co wybieram opcje nr 2)
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitimePon Lut 03, 2014 4:59 pm

Mikołaju, nie gadaj jak gimnazjalista, który pierwszy raz rzygał Razz Zdarza się, nie przeżywajmy, nikogo to raczej nie wzruszyło Wink

A co do prezentu, to proszę bardzo, happy godsday Wink
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitimePon Lut 03, 2014 5:03 pm

... Wywalenie epickiej akcji poniewaz "watpie by wygladalo to dobrze" - na podstawie backgroundowego TEMPLATEOWEGO FX'a (ktory mial byc widziany z odleglosci 200 metrow)...

http://dianesherlock.files.wordpress.com/2013/08/idiot.jpg
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitimeWto Lut 11, 2014 8:41 pm

Koncepcja: Pierwszy od 6 lat dłuższy wyjazd w góry, z chęcią nauki jazdy na snowboardzie. Cele:
1. Odpocząć od Warszawy, i toksycznego otoczenia domu rodzinnego
2. Zostawić w tyle pracę i zawracanie dupy przez szanownego pracodawce
3. Nauczyć się jeździć na desce, wyszaleć się.
Efekty:
1. Jestem chory, grypa mnie zmogła, ledwo chodzę.
2. Gdybym nie wziął na wyjazd telefonu służbowego, zostałbym obciążony kosztami rzędu 2 tys. złotych za błędy w raporcie. Chodziło o uszkodzenie prywatnego terminala, w którym odpadała 1 głupia klapka, poza tym działał. Firma zamiast umowy serwisowania ubezpieczyła terminale na chorą kwotę, dzięki czemu po uznaniu podstaw do odszkodowania, dostają spore pieniądze, które tylko w części idą na serwisowanie, zaś reszta - chuj wie gdzie. Przy dyrektorstwie, które to zmyślnie wykombinowało Mel Rumpel jest jak cygan z torbą gruzu na bazarze. Wracając do telefonu, miałem szczęście, że go wziąłem i odebrałem od życzliwego kolegi ze związku zawodowego, który mnie o tym uprzedził. Po obdzwonieniu kilku biur i licznych błaganiach udało mi się cudem załatwić całą sprawę. Kosztowało mnie to jednak od cholery nerwów.
3. Umiem jechać na krechę i modlić się, by nie zabić siebie i innych. raz nie wyhamowałem i wpieprzyłem się na trudną trasę, z której o mało nie wypadłem na stromiznę pełną drzew.
4 Laska, która ze mną przyjechała zaczęła łapać doła ode mnie. Zachęciłem ja, by wróciła do domu póki jest zdrowa, zaś ja wszystko przyjmę na klatę. W chwili obecnej leżę sam w pokoju i nabieram sił do powrotu do Warszawy. Poza pierwszymi 2 dniami chciałbym zapomnieć o tym wyjeździe

Sad(((
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitimeWto Lut 11, 2014 10:16 pm

Rumpel, pewnie jestes chory, ale proponuje wspolne picie przez skype.

niech moc chrzanu będzie z tobą....

Na pocieszenie mądry cytat:
Lao Tzu napisał:
Jeśli się smucisz to żyjesz przeszłością ; Jeśli się boisz to żyjesz przyszłością; Jeśli jesteś spokojny to żyjesz teraźniejszością
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitimeSro Lut 12, 2014 10:22 am

Cytat :
niech moc chrzanu będzie z tobą....

Mówisz o rzeczach o, których zdecydowanie nie możesz mieć pojęcia. Moc chrzanu jest zbyt niebezpieczna by mogła być użyta w ramach pocieszenia... Wstydź się... rabarbar byłby odpowiedniejszy...

Lao Tzu napisał:
Jeśli się smucisz to żyjesz przeszłością ; Jeśli się boisz to żyjesz przyszłością; Jeśli jesteś spokojny to żyjesz teraźniejszością

A jak ktoś ma wyjebane?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitimeSro Lut 12, 2014 11:23 am

To będzie mu dane  sunny 
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitimeSro Lut 12, 2014 11:24 am

Daj flachę... moze byc vodka chrzanowa... obalę...
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitimeSob Mar 01, 2014 6:01 pm

Chciałem w Dominium stworzyć coś w rodzaju Hordy ale mnóstwo hajsu na to trzeba :C
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitimeSob Mar 01, 2014 7:19 pm

Zaciśnij pasa  Razz 
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitimeSob Mar 01, 2014 9:48 pm

Popieram;p
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitimeNie Mar 02, 2014 11:51 am

Popraw kondycję swoich finansów publicznych, a będzie Cię stać. Smile
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitimePon Mar 03, 2014 8:03 pm

Jest też taka sprawa, że Dominium od początku, z założenia, miało być grą "długodystansową" Wink
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitimePon Mar 03, 2014 8:06 pm

A ile już trwa?
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitimePon Mar 03, 2014 8:09 pm

16 tur, z czego od około 6 przeszło na 2 tygodniowy system, a więc 10x2=20+6=26 + ok. 3 tygodnie z "wakacjami" i "przerwami technicznymi" = ok. 29 tygodni Smile
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitimePon Mar 03, 2014 8:10 pm

Macie rozmach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitimeWto Mar 04, 2014 9:13 am

Można by zrobić jakąś wersje dominium w Unity jako aplikacja web'owa  Very Happy 
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitimeWto Mar 04, 2014 9:55 am

Za dużo możliwości na unity. Pomysł do chrzanu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legendy Edenu :: Wszystkie Ery-
Skocz do: