Legendy Edenu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2014 11:35 am

Wróciłem po weekendzie, a Wszechświat jeszcze istnieje? Moje dzieci jakieś posłuszne takie Wink
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2014 11:37 am

Uszanowanko Stwórco, how how xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2014 11:45 am

Bardzo się starałem ale Edenu w jeden weekend nie rozwalę. Daj mi tydzień i będzie po sprawie. XD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2014 12:21 pm

Lol właśnie zostałem posądzony przez gracza o niefabularne korzystanie z wiedzy fabularnie pozyskanej... i co teraz robić?;p

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2014 12:23 pm

Spokojnie wyjaśnić sytuację? Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2014 12:23 pm

Plakać i zgrzytać zębami. MG to lubią.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2014 12:24 pm

Opiekunowie to łobuzy!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2014 12:32 pm

No, straszni oszuści.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2014 12:58 pm

Ty to powiedziałeś  cheers 
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2014 12:59 pm

A co, to ktoś o tym jeszcze nie wiedział?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2014 1:06 pm

Wiedzieć to jedno, a wierzyć to inna sprawa... Ja wierze w dobroć Starszych...

dostane PM za lizusostwo?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2014 1:10 pm

Agluhumisuturu napisał:
dostane PM za lizusostwo?

Nie. Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2014 1:12 pm

Sad Sad Sad 
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2014 1:29 pm

Nie udawaj. Nawet nie masz oczu, żeby płakać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2014 1:32 pm

manifestuje łzy...  cheers 
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2014 2:57 pm

Straszne rzeczy się tu dzieją Razz
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 22, 2014 8:35 pm

A mi Opiekunowie jak i sam Kreator dokuczają, że nie mam oczu  Crying or Very sad ... a gdy w wieży szeptów po raz 3 planuje stworzyć relikt oczu to zawsze "coś" wypada... teraz Draveos zablokował relikty... ja chce oczka  Sad
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 9:17 pm

Postanowiłem ożywić ten temat z prostego powodu: jeśli zaraz czegoś nie zrobię to za godzinę we wszystkich wiadomościach będzie informacja o mordzie na siostrze.

U mojej matki stwierdzono dziś zapalenie jajników. Chorowała przez ostatni tydzień ale nie chciała iść do szpitala. I się doigrała. W tym czasie moja siostra była na wyjeździe a ojczym w górach. Zostałem sam z matką i bratem. Wypruwałem sobie flaki by zająć się domem, studiami, bratem, psem i kurowaniem matki.

Wczoraj wrócił mój ojczym i zawiózł dziś mamę do szpitala. Wynik badań oczywisty. Ja w tym czasie siedziałem z bratem. Dziś wieczorem wróciła też moja siostra. I co robi godzinę po wejściu? Awanturę! Mianowicie jutro miała pójść z koleżanką do kina. I nie może przyjąć do wiadomości, że Ojczym idzie do pracy, a mama nie może wyjść z łóżka to ona nie może iść do kina bo jest potrzebna w domu. Zaczęła krzyczeć że ona sobie tego nie wyobraża. Że to tak być nie może. Że nienawidzi tej rodziny. I wtedy coś we mnie pękło. Zacząłem na nią wrzeszczeć.

Wszystkie spotkania towarzyskie w ten weekend bez jednego słowa skargi odwołałem. Całą robotę jaką mogę udźwignąć biorę na siebie bez słowa czy wyrzutu. A tam mała (seria przekleństw) nie może poświęcić jednego wyjścia do kina. Siedziała sobie dwa tygodnie na obozie. Niemal beż żadnych obowiązków. A teraz co... Ona nie poświęci jednego jebanego wyjścia z koleżanką dla rodziny. Nie to rodzina ma się poświęcić dla niej!

Dziękuje. Już mi lepiej.
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitimePon Lis 10, 2014 1:05 am

Nie wiem, ile lat ma Twoja siostra ale brzmi na nastolatkę, a jeśli tak, to wszyscy kiedyś przechodziliśmy przez tę fazę. To skrajnie egoistyczna i mało empatyczna faza, co może być wkurzające ale jest niestety zupełnie normalne. Dasz radę Smile
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitimeNie Gru 14, 2014 11:51 am

Zbliża się mój najbardziej 'ukochany' czas w ciągu roku, więc podzielę się żartobliwą wersją moich odczuć na jego temat Smile

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2015 10:25 am

Mam ochotę ożywić temat.

No więc, mój ojciec dostał robótkę, niezłą chałturkę. Ma złożyć książkę. Problem polega na tym, że odkąd miał cokolwiek do czynienia z DTPem minęło ponad dziesięć lat i technologia się zmieniła, nie pracuje się na PageMakerze, tylko na InDesignie albo jego darmowym, dość kulawym odpowiedniku - Scribusie. Tutaj zaczyna się tragedia, bo nauczenie czegoś nowego człowieka, który ma sześćdziesiąt lat jest dosyć trudne.

Jedyne moje doświadczenie z DTPem to składanie raportów z labu w LaTeXie - nawet nie programie, a metajęzyku programowania, który obecnie jest silnikiem wszystkich edytorów tekstowych. Jest to działanie z zupełnie innego poziomu, w zasadzie o krok wyżej niż ręczne układanie czcionek.

Jakiś czas temu jechałem do domu, żeby wytłumaczyć program ojcu. W ciągu weekendu zrobiłem więcej niż on miesiącami. Potem dzwonił do mnie po rady. W końcu się wkurzyłem i poprosiłem o maila z instrukcjami, po czym sam zrobiłem o co chodzi w pół godziny, razem z kolejnymi telefonami i poprawkami.

Not enough. W przyszłym tygodniu jadę do domu zrobić robotę za ojca. FML.
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 14, 2015 12:05 pm

YAFUW
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 25, 2015 8:43 pm

Pora ponarzekać. Very Happy
Dostałem zapalenia gardła. Muszę latać na antybiotykach do pracy bo firma organizuje konferencję i każda para rąk jest konieczna. Więc mimo totalnego osłabienia muszę siedzieć w pracy po 10 godzin.
A i moje wakacje poszły się chrzanić.
Niech żyją śmieciówki.
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitimePią Cze 26, 2015 9:40 am

Czy mi się wydaje czy wszyscy ostatnio jakoś mocno chorują?
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Gość
Gość




Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitimePią Cze 26, 2015 9:45 am

A kto jeszcze?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu   Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wielkie Wiadro do Wylewania Żalu
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legendy Edenu :: Wszystkie Ery-
Skocz do: