Legendy Edenu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Nowe postacie i ich klimaty

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitimePon Sie 18, 2014 6:26 pm

Temat, a raczej zabawa, jest poświęcony bardzo ogólnikowemu przedstawieniu swojej postaci oraz jej klimatu za pomocą muzyki.

Chodzi o klimat oraz aurę jaką będzie otoczona postać.
Tak więc moja posiada (póki co) taki motyw muzyczny:




Pamiętajmy! TO tylko zabawa, a wiele obecnych założeń naszych postaci może ulec w przyszłości zmianie Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitimePon Sie 18, 2014 8:21 pm

Bardzo fajny pomysł! Też się przyłączę! Smile

Utwór, który przedstawiłeś... fajny! Ciekawam Twojej postaci!

Jeśli idzie o 'mój' motyw muzyczny, to nie miałam problemu, od razu odpaliłam jedną z ukochanych playlist i zaczęłam ją przesłuchiwać w celu wybrania, o zgrozo, tylko jednego utworu...

I wtedy natknęłam się na to, zapomniane cudo!

Jeśli idzie o linię melodyczną, nijak nie oddaje klimatu, jaki zaplanowałam dla mojej postaci, ale... tekst pasuje w 100%! Dlatego, mimo okropnej grafiki i braku tekstu wkomponowanego w filmik (niestety, jest jedyny na jutubie...) zachęcam do przesłuchania Smile tekst łatwo wygooglować, również polecam. A, jeśli zabawa się przyjmie i zaspamujemy się linkami do jutubów, to chętnie dorzucę później jakąś klimatyczną linię melodyczną Smile

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitimePon Sie 18, 2014 9:47 pm

Cóż nie wypada pozostawić tego bez odzewu. Ciężko znaleźć jeden kawałek jaki miałby dać klimat mojej założonej postaci... Nie mniej jednak postaram się dać dwa.



Chodzi o klimat postaci tylko że tak powiem, a co to znaczy pozostawię wam do oceny:p
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitimePon Sie 18, 2014 10:52 pm

Czekam Zeki Wink



Weź Ikrit Very Happy

Ja chcę jeszcze dzisiaj zasnąć ;_;


Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitimePon Sie 18, 2014 11:04 pm

W takim razie kawałek muzyczny jaki też mówi sporo wbrew pozorom i pozwoli ci to zrobić;p

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitimeWto Sie 19, 2014 12:10 am



Tekst idealnie to opisuje, chociaż jeśli miałbym dać przykład muzyczny to byłoby to coś w stylu:






Bonus, powiązany z postacią, ale nie zdradzę jeszcze jak:



Ostatnio zmieniony przez Marek (Neq) dnia Wto Sie 19, 2014 12:58 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitimeWto Sie 19, 2014 12:53 am

Tak mi przyszło do głowy - może, kto już ma wybrane, ustawi sobie imię nowej postaci w nawiasie? MG, co Wy na to?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitimeWto Sie 19, 2014 1:37 am

Mikołaju pomysł świetny. Very Happy
Do mojej postaci niewiele pasuje (choć przekopuje swoją playlistę od 3 godzin) ale w końcu znalazłem co trzeba:

Ze swojej strony witam nowego i nader aktywnego gracza. Liczę na owocną współpracę w przyszłości.
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitimeWto Sie 19, 2014 9:30 am

Wrzuciłem coś specjalnie dla Ciebie Neq'u w podpisie Very Happy




Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitimeWto Sie 19, 2014 9:46 am

Imiona nowych Bóstw możecie już napisać, będziecie się przyzwyczajać Smile Całą resztę zostawcie na razie Smile
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Gość
Gość




Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitimeWto Sie 19, 2014 4:13 pm

Mikołaju II - dzięki. Jest świetne ;-)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitimeSob Sie 23, 2014 9:32 pm

No i wreszcie znalazłem coś co pasuje idealnie:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitimeSob Sie 23, 2014 10:05 pm

Uh, kocham tę piosenkę! Very Happy

To i ja się czegoś doszukałam:

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitimeSob Sie 23, 2014 11:03 pm

Zeki doskonały wybór! Wracają wspomnienia z gry. Aż się łezka w oku kręci.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 4:42 pm

Prawda? Smile Zawsze lubiłam twórczość Jespera Kyda, a teraz potrzebowałam jakiegoś utworu lekko melancholijnego... Ezio's Family aż się prosiło o wrzucenie Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitimeWto Sie 26, 2014 11:58 am

Czyli lecimy w tą stronę. Więc proszę moje niedawne odkrycie:
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitimeWto Sie 26, 2014 12:05 pm

Widzę, że odkryłeś pana Miracle of Sound Very Happy
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitimeSro Sie 27, 2014 4:21 pm

Powiedzmy, że to opowiada historię mojej postaci.
Proszę zwrócić uwagę wyłącznie na muzykę.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitimeSro Sie 27, 2014 5:04 pm

Nie byłem pewien co dorzucić, zatem...

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitimeSro Sie 27, 2014 5:26 pm

@MikoGot Shocked osom!!!

@Marek: Perfekcja, tyle powiem Very Happy

I jeszcze edit, bo w playliście mi wyskoczyło... Marku, dla Ciebie Smile

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitimeWto Wrz 16, 2014 5:24 pm

Nie wiem dlaczego nie pomyślałem o tym:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitimeWto Wrz 16, 2014 6:17 pm

Do mojego boga zdecydowanie te motywy:

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitimeWto Wrz 16, 2014 6:56 pm

Pierwsze mamy wspólne Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitimeWto Wrz 16, 2014 7:42 pm

Nie planowałem niczego tutaj zamieszczać, bo moja wiara w podobieństwo produktów wyobraźni na podstawie muzyki u różnych osób jest co najwyżej umiarkowana, ale jednak przypomniałem sobie coś charakterystycznego:

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitimeWto Wrz 16, 2014 10:31 pm

Tadam

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowe postacie i ich klimaty Empty
PisanieTemat: Re: Nowe postacie i ich klimaty   Nowe postacie i ich klimaty Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nowe postacie i ich klimaty
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Postacie - III ERA
» Nowe zagrożenie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legendy Edenu :: Wszystkie Ery-
Skocz do: