Legendy Edenu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Kwiatki z Dominium

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 4:29 pm

Rovdar: Ale ci siostrzyczka wlała. Zasłużyłeś.
Maara: Milcz, ty bardziej.
Rovdar: Ja bardziej? Czym? Rovdar tylko seks uprawiał. Zdrowy i godny.
Maara: PRZED ŚLUBEM, KURWA!
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 4:41 pm

Zasad się nie łamie! Na pohybel!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 9:34 pm

Kwiatki z Dominium - Page 2 H082AB424

W kwestii ostatnich przejawów siostrzanej miłości...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 12, 2015 2:22 pm

Komentarze do nowego potwornego życia na Tomarum:

"My Little Pony: Conflagration is Magic"

"Someponies just want to watch the world burn"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 06, 2015 9:04 am

W czasie deszczu dzieci się nudzą... Pomysł Rovdara, ja tylko robiłam za skrybę:

J: Właśnie mnie naszło… jaką dysfunkcyjną rodziną były by nasze bóstwa w realu.

D: Nawet nie chcę sobie tego imaginować!

J: Spróbuj. Załóżmy, że nasze postacie to przyrodnie rodzeństwo. Jeden ojciec, różne matki (z dwoma wyjątkami).
Wszyscy mieszkają w jednym domu.

Kreator to głowa rodziny, późna 50-tka.
Wiecznie w pracy. Nie ma czasu na zajmowanie się dziećmi, więc zostawia je pod opieką najstarszych synów.

Raloth to klasyczny „dobry, starszy brat”, choć niebezpiecznie zainteresowany swoimi siostrami.

Obserwator, bliźniak Ralotha, to taki nerd. We wszystkich zakamarkach domu ma kamery i cały czas siedzi w swoim pokoju obserwując rodzeństwo.

Vukoladh to student filozofii, lekki odludek.

Starci bracia mają około 22 lat.

Najmłodszy z rodzeństwa jest Asdaf, ma 15 lat. Hoduje myszki, na punkcie których ma lekkiego fioła. Co niedzielę chodzi do kościoła, jest typem dobrego, młodszego braciszka. Łatwo się wzrusza i boi się Rovdara.

Bezimienny nazywany jest tak dlatego, bo Kreator zapomniał, jak mu nadał na imię (co przy takiej gromadzie dzieciaków wcale nie jest dziwne…). Bezi zwany również Bezikiem interesuje się tylko robotami i Maarą. Całe dnie przesiaduje w garażu i pracuje nad nowymi wynalazkami. Napisał i stworzył program AI z którym zakumplowała się Maara. Ma 17 lat.

Daeja, również 17-letnia, to albinoska, bliźniacza siostra Maary, będąca jej przeciwieństwem. Jest dziecinna i ufna. Uwielbia koty i jej pokój zamieszkuje wielka ich gromada. Jest w zaawansowanej ciąży ze swoim przyrodnim bratem, Rovdarem. W dzieciństwie przyjaźniła się tylko z Maarą, potem zaczęła się otwierać na innych. The cold never bothered her anyway.

Maara, wspomniana już bliźniaczka Daeji. Chorobliwie interesuje się truciznami i różnymi innymi świństwami. Lubi zatruwać (dosłownie i w przenośni) życie pozostałemu rodzeństwu, szczególnie Bezikowi. Ma wrednego psa, Omena. Gdy była mała kradła pozostałym zabawki i robiła z ich części dziwne mutanty.

Multitudine ma 18 lat i tak naprawdę nikt z rodzeństwa go nie widuje. Podobnie jak Obserwator przesiaduje w swoim pokoju a z resztą porozumiewa się za pomocą SMSów. Podobno czasem wychodzi z pokoju, ale częściej po prostu odwiedzają go tam małe dziewczynki, które on i reszta rodzeństwa nazywa Harhiami.

Rolias również ma 18 lat. Uwielbia wodę i pływanie. Jest najbardziej wysportowany z całego rodzeństwa, wygląda i zachowuje się jak typowy ‘mięśniak’. Niezbyt lubi ojca. Ciągle mu coś nie wychodzi.

Rovdar, 17 lat. Obsesyjnie myśli o okultyzmie, zabijaniu i Daeji, niekoniecznie w tej kolejności. Założył własną sektę. Lubi straszyć Asdafa, że złoży go w ofierze. Trafił do szpitala po tym, jak Maara go otruła, gdy Daeja urosła o brzuch.

Shakti, najstarsza z sióstr, 18 lat. Kocha rośliny i ma swój własny ogród. Podobno jej idolem jest Poison Ivy. Na co dzień łagodna i spokojna, pokazuje pazurki gdy ktoś zajdzie jej za skórę (albo wejdzie do ogrodu…).
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 06, 2015 9:10 am

Na początku pomyślałem, że na taki pomysł mógłby wpaść jakiś scenarzysta anime.

Później stwierdziłem (później to znaczy sekundę potem), że jednak scenarzysta jakiegoś porąbanego hentai, by się nadawał.

W życiu bym tego nie obejrzał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 06, 2015 9:12 am

Ej, wymyślił to Rovek, byłeś blisko Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 06, 2015 9:24 am

Ta wszyscy wiedzą co ze mnie za ziółko Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 06, 2015 1:54 pm

Jak wrócę do Warszawy opublikuję swoją wersję tegoż Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 06, 2015 2:25 pm

Trzymam za słowo Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 08, 2015 11:28 am

Piękne xD
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 08, 2015 1:43 pm

Bardzo zacne dzieło, podoba mi się Smile
Btw. Kilka razy już padał taki pomysł z różnych stron ale jeśli ktoś rzeczywiście chciałby napisać na podstawie dominium cokolwiek fajnego, to zapraszam, na pewno wszyscy przeczytamy i na jakąś nagrodę można liczyć Smile
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 09, 2015 12:04 pm

Kiedyś myślałem, że jak się kliknie na "Welcome (imię postaci/konta)" to pod profilowym PM's oznacza liczbę posiadanych PM'ów Very Happy
Ten zaciesz, kiedy myślałem, że mam ich 30 i ten smutek, kiedy dowiedziałem się, że wcale tak nie jest.
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 10, 2015 9:33 am

Na całe szczęście przerobiliśmy PM na PW Razz
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 14, 2015 1:24 pm

Nadal mam PMs Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 14, 2015 1:25 pm

Masz PMS? Współczuję Wink
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 14, 2015 5:33 pm

No. Jesteśmy kobietami, wiemy co znaczy ten ból ;-;
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 16, 2015 12:44 pm

Rozmowa o akcjach wywołujących ból dupy u graczy, poziom derp.

- Ale dupa dalej boli
- Poproś MG, żeby pogłaskali, przestanie boleć
- Ale misie to siebie na wzajem po pupciach głaskają, jak robią to graczom to jest mobbing
- Mobbing czy... sexusal harrasment?
- Kinda both
- No to co najwyżej siostrunia może Ci okład zrobić
- Lodowe okłady Dæji
- W sam raz na ból dupy
- Daj Maður legendarny koncept "Maść na ból dupy" i niech pójdą z nią na wojnę z hejterami Vukoladha
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 16, 2015 12:50 pm

Co to za żarty, wszyscy dostajecie -1000000 expa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 16, 2015 12:51 pm

Takie tam, siostrzane dowcipasy Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 16, 2015 12:52 pm

Nie ma, że nie. -1000000 expa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 16, 2015 12:53 pm

Moje expyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 16, 2015 1:05 pm

Vukoladh napisał:
Co to za żarty, wszyscy dostajecie -1000000 expa.

To w ogóle w dominium jest exp? Ja chce expa! Sad ... kto mi da expa?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 16, 2015 1:05 pm

Ty masz antyexpa. I też dostajesz -1000000.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 16, 2015 1:05 pm

- Over 9000 dla Ciebie Multi Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kwiatki z Dominium - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatki z Dominium   Kwiatki z Dominium - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kwiatki z Dominium
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Muzyka w Dominium

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legendy Edenu :: Wszystkie Ery-
Skocz do: