Legendy Edenu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Nowi gracze

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 11:53 am

Czołem!
Zachęcam do wypowiedzenia się w temacie: https://divina.forumpolish.com/t4375-postacie-iii-era
Jestem ciekawy twojej koncepcji postaci Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 12:29 pm

Witamy!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 12:50 pm

Yey! Nowy bóg na pokładzie! Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 12:52 pm

Hej nowy. Powodzenia w rozgrywce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 7:26 pm

Dziś jest dobry dzień, zarejestrowała się nowa osoba!

Gorąco witam Naesse w naszych skromnych progach Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 7:33 pm

Witamy Naesse Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 7:35 pm

Dzień dobry, Em! ^^
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 7:47 pm

Ave!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 8:41 pm

Dżem dobry! (a marmolada lepsza Very Happy)
Miało być Em albo Emka, bo tak mnie częściej ludzie znają, ale jakimś cudem oba były zajęte o.O Więc wyszło inne imię, ale pewnie w grze postać dostanie jeszcze inne Very Happy
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 8:43 pm

Naesse żywią się owocami morza...


...ale gdyby mogły, jadłyby dżem.

Hej Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 8:44 pm

Czytała Krystyna Czubówna? Very Happy
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 8:45 pm

Pewnie Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 8:55 pm

Cześć! Smile Oby Ci się u nas spodobało. Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 8:56 pm

Na razie próbuję się ogarnąć w tym całym chaosie i poczytać to i owo, bo obecnie bardzo niewiele wiem, w co się wplątałam ^^
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 8:58 pm

No to ja (mnie znasz Razz), Zinka i Saillav Ci pomożemy ten grajdół ogarnąć ;-)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 8:59 pm

Naesse, nie wiem, czy doszło, ale wysyłałam do Ciebie PW z pierwszymi, podstawowymi poradami Smile No i jak by co, pytaj śmiało, we wszystkim pomożemy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 9:02 pm

żeby nie te PW, to bym tu nie dotarła ^^ Ale ja najpierw czytam, potem myślę, potem zadaję pytania (zboczenie z pracy)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 9:08 pm

Ej, dlaczego nie pomyśleliśmy o zrobieniu FAQa dla nowych graczy? o.O
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 9:08 pm

Wiesz, w sumie to dobre pytanie... Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 9:10 pm

1) Bo była stara wersja.

2) Bo nowa się tworzy wraz z pracami nad podręcznikiem. Very Happy

Słowem wyjaśnienia - dołączyłaś do nas akurat na ostatniej prostej procesu przebudowy zasad rozgrywki. Niedługo pojawi się zupdate'owany podręcznik z regułami gry i wszystko inne, co potrzebne, by gładko wejść do gry - do tego czasu rozejrzyj się po ogólnej strukturze, przemyśl sobie koncepcję postaci od strony fabularnej, pożartuj sobie z nami tutaj, w Komentarzach. Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 9:11 pm

To, że jestem teraz, to wina tego, co mnie tu przysłał Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 9:16 pm

Dzięki za info, za karę wybatożymy go xD

Z ciekawości - co tam już dotarło do Twoich uszu o naszej grze?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 9:19 pm

Że niedokładnie zacytuję "gramy bogami i sobie tworzymy świat" ^^'
Resztę właśnie doczytuję
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 9:26 pm

Gdyby coś to możemy podrzucić parę akapitów wprowadzających z nowej wersji podręcznika - są skrojone akurat pod nowego gracza, tylko jeszcze potrzebują odrobiny korekty i redakcji. Smile Ale opisują we w miarę zwięzły sposób, o co chodzi w grze i jak się w to ogółem gra. Zainteresowana?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 9:27 pm

Count me in, brother ^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowi gracze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nowi gracze
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legendy Edenu :: Wszystkie Ery-
Skocz do: