Legendy Edenu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Nowi gracze

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 9:28 pm

Ok, wrzucę Ci to do Wieży Szeptów - powinnaś mieć tam już dostęp do własnego katalogu. Gdyby było coś nie tak, krzycz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 9:34 pm

Ej, wystarczyło? Wystarczyło! Jest na pokładzie. Ja swoją robotę wykonałem, domagam się zapłaty Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitimePon Sie 31, 2015 9:35 pm

Zobaczymy...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitimeWto Wrz 01, 2015 8:35 am

Nin hao Naesse. Pozdrowienia od nowego boga, o dzień starszego Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitimeCzw Wrz 03, 2015 6:18 pm

Nie mam informacji żadnej od Krisa, na jego miejsce wchodzi Draq, który powinien zarejestrować się za 5... 4... 3...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitimeCzw Wrz 03, 2015 6:33 pm

Ok, konto przyjęte, prywatny dział założony. Witamy na pokładzie Draq'a! Smile Oby Ci się miło grało. Smile Niedługo poślę Ci co nieco informacji na PW, abyś mógł gładko wejść do gry.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitimeCzw Wrz 03, 2015 6:34 pm

Pozdrowienia dla nowego gracza. Życzę miłej gry Draq Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitimeCzw Wrz 03, 2015 6:35 pm

Dobrej zabawy. Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitimeCzw Wrz 03, 2015 6:38 pm

Hejka Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitimeCzw Wrz 03, 2015 6:50 pm

Yaaaaaaaaaaaaay!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitimeCzw Wrz 03, 2015 9:05 pm

Witam! Na razie jeszcze nie stworzony, ale już z pomysłem... Soon... Smile
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitimeCzw Wrz 03, 2015 9:34 pm

Twórz się Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitimePią Wrz 04, 2015 9:55 am

Kolejna osoba do naszego grona... Arvig, witamy serdecznie! Smile Oby Ci się przyjemnie grało.

Zaraz podeślę Ci nieco podstawowych informacji. Jeżeli będą jakiekolwiek pytania, wal do MG - mnie albo Zinki Jeleny Arn - oraz pozostałych graczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitimePią Wrz 04, 2015 9:56 am

Cześć Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitimePią Wrz 04, 2015 9:57 am

Dżem dobry Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitimePią Wrz 04, 2015 9:58 am

I ważna informacja - w tym momencie osiągnęliśmy pułap 10 graczy, który jest solidną liczbą do ogarnięcia na początek rozgrywki. Oczywiście nie jest pewne, że wszyscy się przekonają do gry i postanowią ją rozpocząć. Smile Na wszelki wypadek jednak dalsze zapraszanie graczy konsultujcie najpierw z nami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitimePią Wrz 04, 2015 10:02 am

Hej Arvig. Mam nadzieję, że gra się spodoba Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitimePią Wrz 04, 2015 10:03 am

GG HF Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitimePią Wrz 04, 2015 10:20 am

Czołem!
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitimePią Wrz 04, 2015 10:21 am

Hejo!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitimePią Wrz 04, 2015 10:57 am

Witam nowych graczy Smile Życzę dobrej gry!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2015 11:27 am

Witam serdecznie nowego gracza!

Ssl'h, mam nadzieję, że spodoba Ci się u nas i będziesz się dobrze bawił! Smile

Dodatkowo dziś zarejestrowała się kolejna osoba a w najbliższej przyszłości pojawią się jeszcze dwie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2015 11:41 am

Witaj w grze Ssl'h!

Brakowało mi tu gadziego bóstwa, super, że jesteś! Chwilowo Mezjan nie może oficjalnie powitać cię na Palecie Życia, zapraszam jednak w wolnej chwili do Elizjum.

Przyjemnej gry!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2015 11:43 am

O, Mezjan poruszył ciekawą kwestię - jeśli gracz nie przebywa teraz na pełnej manifestacji cielesnej (tej za 8 PE) może, bez manifestowania się, pojawić się przy Kalejdoskopie Barw i powitać nowego boga. Proszę Was tylko o to, aby zachować przy tym umiar i ograniczyć się tylko i wyłącznie do rozmowy, a nie hasaniu po całej Palecie Życia.

Znaczy się: Możecie napisać, że Wasza postać się tam pojawia i wita z nową postacią. Smile
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitimeCzw Lis 12, 2015 2:39 pm

dziedobry Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowi gracze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowi gracze   Nowi gracze - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nowi gracze
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legendy Edenu :: Wszystkie Ery-
Skocz do: