Legendy Edenu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Plebiscyt graczy : Tura 4

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 4 Empty
PisanieTemat: Plebiscyt graczy : Tura 4   Plebiscyt graczy : Tura 4 Icon_minitimePon Lis 16, 2015 7:59 am

Kochani, zapraszam do głosowania!

Dziś nie zderpiłam, odpaliłam głosowanie w odpowiednim czasie, więc głosujecie tylko do wtorku wieczorem! Wyniki, jak zwykle w środę Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 4   Plebiscyt graczy : Tura 4 Icon_minitimeWto Lis 17, 2015 11:43 am

Mój głos idzie na Zinkę Jelenę Arn.
Stworzenie kontynentu z całym ekosystemem to nie lada wysiłek - i nie mówię tutaj o PM, ale o wymyśleniu całej koncepcji i opisaniu tego wszystkiego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 4   Plebiscyt graczy : Tura 4 Icon_minitimeWto Lis 17, 2015 11:47 am

Dziękuję Ci Dominiku, cieszę się, że akcja Ci się spodobała, jednak MG są wyłączeni z tego plebiscytu Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 4   Plebiscyt graczy : Tura 4 Icon_minitimeWto Lis 17, 2015 11:49 am

W takim razie mój głos idzie na Mezjana, który ładnie opisuje swoje manifestacje. Czyta się to jak dobrą powieść - polowanie na bliźniaczych wyspach, wędrówka przez mosty szansy, wreszcie przybycie do ziemi obiecanej Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 4   Plebiscyt graczy : Tura 4 Icon_minitimeWto Lis 17, 2015 12:49 pm

Ja czekam na opis twojej manifki z Borenratu Vorm i może mit, który tam opowiadasz (jeśli będziesz chciał wrzucić) Smile

Ja bym zagłosował na Alima, bo też ładnie prowadzi opowieść wśród Eyn-Sivh, ale skoro od przyszłej tury zostaje MG to chyba też odpada...

Oddaję głos na Ssl'ha. Ładnie wkomponował swój pierwszy cud w historię Elakbarsany. Dodatkowo zawarł w nim ideę swojego bóstwa i jego powiązanie z gadami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 4   Plebiscyt graczy : Tura 4 Icon_minitimeSro Lis 18, 2015 9:43 am

Hm, plebiscyt w tej Turze wypadł słabiutko... No, trudno, zamykam wątek, decyzję poznacie już za chwilę Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plebiscyt graczy : Tura 4 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 4   Plebiscyt graczy : Tura 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Plebiscyt graczy : Tura 4
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Plebiscyt graczy : Tura 1
» Plebiscyt graczy : Tura 2
» Plebiscyt graczy : Tura 3
» Plebiscyt graczy : Tura 5
» Poszukiwania graczy.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legendy Edenu :: Wszystkie Ery-
Skocz do: