Legendy Edenu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zajebistość w czystej postaci :D

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitimeWto Cze 23, 2015 12:06 am

She's hotter than reality by far!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitimePią Lip 03, 2015 8:27 am

Złote wypowiedzi z tablicy znajomych na FB Very Happy

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 2cooaic
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitimeCzw Lip 09, 2015 5:04 pm

No to ja też dam coś od siebie Very Happy

Czytając jakże zacne zawołanie Vormydana w Głębokiej Umbrze do Shakti, pierwsza myśl jaka mi się nasunęła:

- Shatki! Kupaaaa!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitimeNie Lip 12, 2015 2:09 pm

https://m.youtube.com/watch?v=dl2-2znG6L0

Trafiłem na to przypadkiem i nie mogę przestać się śmiać.
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitimePon Lip 13, 2015 8:19 am

Cóż, ja za to odświeżyłem sobie to: https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ
Polecam wszystkim :>
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitimePon Lip 13, 2015 9:40 am

Super! Niby stare, ale nadal zdumiewa. Dzięki za wrzucenie linka Smile
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitimePon Lip 13, 2015 12:34 pm

Nigdy nie jestem zły, gdy ktoś mnie tym stroluje Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitimeCzw Lip 16, 2015 9:53 pm

Fajne podejście do tematyki Aniołów.
https://www.patreon.com/angelarium?ty=h
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitimeCzw Lip 16, 2015 9:56 pm

@up

Widziałem. Mam kilka w ulubionych na DeviantArcie Very Happy
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitimeWto Lip 21, 2015 9:41 am

Tymczasem na Młotkowym polu bitwy...

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitimePon Lip 27, 2015 8:31 pm

Sorry ale muszę Very Happy
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitimeCzw Lip 30, 2015 3:46 pm

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitimeCzw Lip 30, 2015 3:54 pm

co ja właśnie obejrzałem? Shocked
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitimeCzw Lip 30, 2015 3:54 pm

Zarombistą parodię starego Władcy. Całość (2 godziny tego cuda) została zablokowana przez YT :l
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitimeCzw Lip 30, 2015 10:18 pm

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitimeWto Sie 04, 2015 11:17 am

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitimeWto Sie 04, 2015 11:18 am

Środkowa kolumna, rząd górny.
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitimeWto Sie 04, 2015 12:20 pm

Pierwsze z lewej w środkowym rzędzie Smile
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitimeWto Sie 04, 2015 6:11 pm

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 28qw3a0
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitimeWto Sie 18, 2015 8:07 am



Myślę że do obecnej sytuacji panującej na forum pasuje idealnie.
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitimeSro Sie 19, 2015 8:49 pm

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitimeSro Sie 19, 2015 9:06 pm

Genialna gra!
For Honor! Attack!

Najbardziej epicka akcja, jaką udało mi się w niej zrobić wymagała wielu lat planowania.
Wyszkoliłem dwóch szpiegów najbardziej jak tylko się dało (5 gwiazdek) i wysłałem na przeszpiegi do największego wrogiego państwa. Państwa, z którym jednocześnie toczyłem wojnę. Dość szybko jeden z nich został zatrudniony jako dowódca wojsk. Natychmiast wywołałem rewoltę, w wyniku której jego armie obróciły się przeciwko niemu i zaczęły plądrować okolice.

W związku z tym wróg wysłał swojego króla na walkę z rebeliantami. Widząc to, wysłałem moje wojska, by pokonały jego armię. Szczęśliwie udało mi się go nie zabić, a złapać w niewolę. Wtedy do akcji wkroczył mój drugi szpieg, który został wybrany na marszałka.
Wiedząc o tym, że w przypadku bezdzietnej śmierci króla, władzę przejmuje najbardziej doświadczony dowódca (a mój wróg nie miał żadnych), szybko ściąłem w swoich lochach złapanego wcześniej króla.

To spowodowało szybki awans mojego szpiega na króla całego państwa. Poprosiłem go o to, by sprezentował mi koronę - co ten też niezwłocznie uczynił.

I tak oto zdobyłem 12 prowincji bez oblegania żadnego miasta Very Happy

Uwielbiam tą grę Smile


Ostatnio zmieniony przez Vormydan dnia Sro Sie 19, 2015 9:19 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitimeSro Sie 19, 2015 9:11 pm

SMASH THIS PEASENTS!

Home, sweet home...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitimeSro Sie 19, 2015 9:29 pm

I ta satysfakcja, kiedy prowadzisz armię pełną ciężkiej kawalerii, z dowódcą, który ma obniżanie morale wroga wymaksowane. Zwłaszcza jak wbijają się w szeregi wroga, a tamci po krótkiej jatce biorą nogi za pas krzycząc z przerażenia Very Happy
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitimeSob Wrz 12, 2015 6:39 pm

Wrzucałem to chyba...

...ALE TO JEST TAKIE DOBREE!

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zajebistość w czystej postaci :D
Powrót do góry 
Strona 6 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Dyskusja - tworzenie i rozwój postaci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legendy Edenu :: Wszystkie Ery-
Skocz do: