Legendy Edenu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zajebistość w czystej postaci :D

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 20, 2014 12:01 am

Też trudno mi było w to uwierzyć ;-)
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 20, 2014 10:59 am

Meh.
Równie dobrze może to być tylko skok na kasę z kiepską zawartością. Poczekamy, zobaczymy, jestem sceptycznie nastawiony. Za dużo marketingowego crapu chcą nam dziś wciskać z każdej strony.
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 20, 2014 12:52 pm

Skok na kasę z całą pewnością, ale jestem właśnie ciekaw, na jakim poziomie będzie stała zawartość. I czy zamierzają odkopywać dawne, piękne ideały polskiego erpegie czy jednak pójdą z duchem czasu. Smile
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 20, 2014 4:16 pm

Ja stawiam, że pójdą z duchem czasu "pod maską" starego stylu i niedługo znowu zniknie z rynku Razz
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 20, 2014 11:05 pm

https://www.youtube.com/watch?v=56FE9qlC6AE&feature=youtu.be

Sami oceńcie czy zasługuje na miano epickości Very Happy
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitimePią Mar 21, 2014 11:44 am

Zacząłem oglądać ale przestałem, nie chcę sobie spoilować, nie grałem jeszcze we Wrath of the Swarm Very Happy
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitimePią Mar 21, 2014 2:38 pm

Nie ma spoilerów Very Happy
No dobra są ale maleńkie Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 01, 2014 5:00 pm

Hej, odnośnie "Karczmy pod Znakiem Zapytania":

Idea spoko i w ogóle. A co byście powiedzieli na to, by powstało forum dokładnie takie samo, jak Dominium, które służyłoby właśnie do gry zwyczajnymi zjadaczami chleba (w porównaniu do bogów) na takiej zasadzie co to, co rozkręca Parssax? Dałoby się np. wybierać konkretny okres historyczny z Dominium i następnie w nim rozgrywać sobie na lajcie takie przygódki. Link do tego forum znajdowałby się na forum Dominium, więc można by sobie skakać pomiędzy jednym a drugim.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 01, 2014 5:03 pm

Jestem bardzo, bardzo za xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 01, 2014 5:07 pm

Popieram. A możecie wykasować ten wątek z pieczenią z Parssaxa?
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 01, 2014 5:08 pm

Podoba mi się Very Happy
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 03, 2014 1:50 pm

Rozumiem, że rozumiesz to jako osobny dział tutaj, a nie forum pod zupełnie innym adresem itd? Smile
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 03, 2014 1:51 pm

W trakcie dyskusji ostatecznie stanęło na dziale wewnątrz forum Dominium.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 08, 2014 11:46 am

youtube.com/watch?v=9CpRuvoBNtg
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 10, 2014 4:23 pm

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 12, 2014 5:43 pm

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 9ad01169daf555f0c1f04342152e1658

Dla takich chwil oglądam gimnastykę;p
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 14, 2014 9:12 pm

https://www.youtube.com/watch?v=lnzTbP7G7kw

Najlepsza machinima na świecie!
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 19, 2014 4:00 pm

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitimeCzw Maj 15, 2014 5:46 am

http://pierdol.net/549/trudno-sie-nie-zgodzic

wybaczcie nie mogłem się powstrzymać;p
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitimeCzw Maj 15, 2014 5:53 am

Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitimeCzw Maj 15, 2014 9:48 pm

Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitimePią Maj 16, 2014 10:11 pm

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitimePon Maj 26, 2014 2:09 pm

Powiem tak ostatnio czytałem o powstaniu nowych bogów u nas i jednocześnie natknąłem się na coś małego... Przeprzaszam chłopaki:
Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Male_Mages_Pin_up_by_Winged_warrior

Do teraz nie wiem czemu;p
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitimePon Maj 26, 2014 2:14 pm

Chyba tobie niedawno urodził się syn, prawda?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitimePon Maj 26, 2014 2:15 pm

ale nie dwóch;p nawiązywałem do tych wyplutych przez szczelinę;p
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zajebistość w czystej postaci :D
Powrót do góry 
Strona 2 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Dyskusja - tworzenie i rozwój postaci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legendy Edenu :: Wszystkie Ery-
Skocz do: