Legendy Edenu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zajebistość w czystej postaci :D

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitimePon Mar 30, 2015 11:59 am

Taki tam fun fact:

cnet.com/news/ancient-d20-die-emerges-from-the-ashes-of-time/
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitimeSro Kwi 01, 2015 11:08 pm



To się nazywa LARP!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitimeCzw Kwi 02, 2015 12:08 am

Larp sralp, Czocha anyone?

Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitimeWto Kwi 21, 2015 11:39 pm

http://luisbc.deviantart.com/art/Sirens-Lyrics-517260413

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Sirens_lyrics_by_luisbc-d8jyoot

Wygląda jak Głęboka Umbra po 30 latach grania.
Tyle Planów Materialnych Very Happy
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitimeCzw Kwi 23, 2015 10:17 am

Całkiem całkiem Smile
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitimePon Maj 04, 2015 10:28 am

Polecana mi przez kumpla świetna gra dla ludzi z Dominium Very Happy
Jest dosyć nietypowa, bo to "Zero Player Game" O_o

https://godvillegame.com

Jesteś Bogiem i masz swojego bohatera, aczkolwiek nie masz wiele możliwości wpływania na niego i on i tak robi najczęściej to, co chce ^^ Dlatego możesz od czasu do czasu go walnąć jakimś pokaraniem czy nagrodzić albo spróbować rozkazać mu coś zrobić ale nie zawsze to wychodzi Razz
Gra jest bardzo zabawna i można ją sobie zostawić w tle i raz na jakiś czas zaglądać, żeby patrzeć jak Twój "ukochany" bohater przepija resztki kasy, które miałeś nadzieję że wyda na nową zbroję albo sprzedaje swoją super zbroję i kupuje za nią orzeszki, bo akurat miał na nie ochotę.

Parę fajnych cytatów z mojej gry z dziś:
Próbowałem do niego przemówić, wyszło tak: "I sat on a rock to have lunch, but was stunned by the sudden roar from heaven: “It would please me if you would learn something now every now and then...” I choked on a peanut.

Później idzie sobie drogą, a nagle:
The ground split open and flames shot out of the newly-formed cracks as a trader's stall slowly rose up from the bowels of the earth. He seems like a trustworthy fellow... to business!
I sprzedał wszystko temu szatańskiemu handlarzowi za kilka sztuk złota Razz


Ogólnie polecam, a jakbyście chcieli zagrać, to możemy dodać się do przyjaciół i wtedy podobno bohaterowie mogą chodzić razem na questy, pić, a nawet tworzyć gildie na wyższych levelach, więc byłoby git Very Happy
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitimePon Maj 04, 2015 10:33 am

O lel!
W końcu ktoś będzie grał za mnie w te wszystkie przygody, które sam chciałem przeżyć.

Kiedy ktoś w końcu wymyśli aplikację, która będzie za mnie pracować i uczyć się? Razz

Zagram.
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitimePon Maj 04, 2015 10:45 am

Jak człowiek nie ma czasu a chce się poczuć jak Bóg, to fajna sprawa Very Happy Co prawda gra jest totalnie humorystyczna przez co nie jest w ogóle poważna ani "realistyczna" ale i tak nieco pokazuje perspektywę kontaktu Boga z Bohaterem w Dominium Smile

To jak już założysz konto to zapodaj mi swojego maila, dodam Cię do friendsów Wink
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitimePon Maj 04, 2015 10:48 am

email: mikogotyk@gmail.com

bóg: Gothicusthegreat

imię bohatera: Manganian Gothician
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitimePon Maj 04, 2015 10:50 am

Mnie też dodaj, już mi się podoba ta gra.

Maila znasz, bóg to Vukoladh, bohater to Hessin. Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitimePon Maj 04, 2015 11:28 am

marco.reqam@gmail.com

Bóg nazywa się Alltogethermr, jego bohaterem jest Sinead Okearney, Moon Moon mojej kampanii Wampira Razz
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitimePon Maj 04, 2015 11:34 am

Wysłałem invajty do całej waszej trójki Smile
Można też używać wewnętrznego czata w grze Very Happy
A ja mam 7my level, więc mogę was zaprosić na sparring nawet Smile Podczas niego hpki i obrażenia są wyrównywane do tego samego poziomu więc jest uczciwy a nic nie można stracić Very Happy
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitimePon Maj 04, 2015 12:13 pm

mnich.ml@gmail.com
bóg
Rolias
bohater
Mnichas
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitimePon Maj 04, 2015 12:21 pm

To ja też, ja też! Very Happy

zekhinta@gmail.com

Misspropaganda a moja heroina to Missska Smile
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitimePon Maj 04, 2015 12:47 pm

Wiedziałem, że się spodoba Wink
Mi się już skończył początkowy limit 5 invite'ów i teraz muszę poczekać, aż mój bohater znajdzie kilku więcej Razz

Ale jeśli ktoś chce dodać mnie, to mój bóg to "MacBad", a e-mail to macbad1@gmail.com Smile
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitimePon Maj 04, 2015 1:11 pm

Jak wszyscy to wszyscy Razz
jas.kolodziejski@gmail.com
Bóg to Alsahir.
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitimePon Maj 04, 2015 1:43 pm

Jak mogę się komunikować z wami w tym GodVille?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitimePon Maj 04, 2015 2:19 pm

Otwierasz friend listę, klikasz na kimś. Poza tym random.
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitimePon Maj 04, 2015 2:45 pm

Czasem niektóre frazy, które mówisz, gdy używasz "God's Voice" są też pokazywane innym graczom i możesz je oceniać, czy są spoko czy nie Smile
Co ileśtam najlepsze teksty dostają nagrody Smile
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitimePon Maj 04, 2015 8:25 pm

Zacząlem w to grać również, mój bóg zwie sie bardzo originalnie. Viascien Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitimeNie Maj 10, 2015 12:13 pm

https://www.youtube.com/watch?v=YdxgQOIzYQ4

To pierwszy utwór zespołu Sheklera. Bardzo polecam. Very Happy
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitimePon Maj 11, 2015 9:57 am

IMHO: Całkiem spoko jak na początek ale ten zmieniający non stop modulację wokal mnie odrzucił i musiałem wyłączyć Razz
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitimePią Maj 15, 2015 1:21 pm

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitimePią Maj 15, 2015 2:07 pm

Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitimePon Maj 18, 2015 11:04 pm

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Zajebistość w czystej postaci :D   Zajebistość w czystej postaci :D - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zajebistość w czystej postaci :D
Powrót do góry 
Strona 4 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Dyskusja - tworzenie i rozwój postaci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legendy Edenu :: Wszystkie Ery-
Skocz do: