Legendy Edenu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Świetne Awatary dla Graczy

Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitimePon Sie 19, 2013 3:10 pm

Polecam wam http://drakonis.org/ , jeśli chcecie swoje Bóstwa wyposażyć w świetne awatary do naszego Forum Very Happy
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitimePią Kwi 18, 2014 10:43 am

Życzę wszystkim wesołych i spokojnych świąt Smile A przy okazji pokażę wam, jak was widzę podczas pełnych manifestacji za 8 PE i dlaczego potrafią rozerwać Eden Wink

d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/aqmpdML_700b_v1.jpg
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitimePią Kwi 18, 2014 11:16 am

Pharika jest spoko, bo ma granaty.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitimePią Kwi 18, 2014 1:58 pm

I tam... nie ma ani jednego chaotycznego boga Sad
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 2:40 pm

Ten od Horyzontu wygląda jak Ty ;p
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 2:49 pm

Bo też nie ma oczu? Sad
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 4:55 pm

Bo jest dziwny Razz
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 5:08 pm

NIE JESTEM DZIWNY! ... po prostu konkurencja mnie wykańcza  cheers 
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 5:12 pm

Mi tam pasuje ten od pijaństwa. Zajebisty uśmiech!
 Twisted Evil 
Aglu jesteś dziwny. Ale nie bardziej niż ja.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 5:14 pm

Czemu jestem dziwny?  Sad ... Nikt mnie nie rozumie  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 5:16 pm

Witaj w klubie. Ale spróbuj zrozumieć pojeba co morduje bez powodu lub drugiego co zamyka się w wymiarze pełnym koszmarów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 5:17 pm

... good point  drunken 
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 5:18 pm

Stwórzmy panteon niezrozumianych bogów. XD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 5:21 pm

Ja już to widze... co 3 cykle panteon "niezrozumiałych bogów" organizuje sobie obowiązkowy przemarsz po Edenie w celach rekreacyjnych ... łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 5:38 pm

W moim przypadku to chyba pochody śmierci. Dzieci na palach. Rozerwane niemowlaki. Zgwałcomne kobiet. Głowy na włóczniach. I ja pośród tego...
Chciałoby się! Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 9:50 pm

Ej, Neq jest największym niezrozumiałym Edenu, w dodatku zamiast zadawać się z innymi pływa sobie z duszami i ich słucha. Chcę być przywódcą panteonu choćby ze względu na staż Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 10:13 pm

Tańczący z duszami, tańczący z koszmarami, tańczący ze śmiercią. Nic dziwnego że nikt nas nie lubi. Za blisko tańczymy ciemności.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 10:17 pm

ja nie tańczę z koszmarami... ja jestem nimi... muhahahahahaha...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 10:31 pm

A ja jestem śmiercią i ciemnością w jednym. Mam podwójnie przechlapane.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 11:03 pm

Tak sobie gadamy... a kutwa nasuwa się pytanie... czym jest Kreator skoro stworzył kilku popier******ch synów... on to dopiero musi mieć... eee... dla bezpieczeństwa nie kończę zdania... Jestem grzeczny ^^
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 11:06 pm

Ja tam jestem dziełem konfliktu między Neqiem i Sukinerim. Kreator ma ze mną niewiele wspólnego.
W sumie to nawet ciekawe który tak naprawdę odpowiada za stworzenie mnie takim jakim jestem?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 11:23 pm

Mylisz się, Kreator to zaplanował!
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 11:41 pm

(siedzi cicho)
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitimeWto Kwi 22, 2014 8:38 am

Jeśli to zaplanował to będzie miał problem jak już rozliczymy się z Antkiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitimeWto Kwi 22, 2014 8:52 am

Stwórca napisał:
(siedzi cicho)


Prowokacja nie odniosła sukcesu...  Mad 
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Świetne Awatary dla Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Świetne Awatary dla Graczy   Świetne Awatary dla Graczy Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Świetne Awatary dla Graczy
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Poszukiwania graczy.
» Plebiscyt graczy : Tura 1
» Plebiscyt graczy : Tura 2
» Plebiscyt graczy : Tura 3
» Plebiscyt graczy : Tura 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legendy Edenu :: Wszystkie Ery-
Skocz do: