Legendy Edenu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Plebiscyt graczy : Tura 3

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 3 Empty
PisanieTemat: Plebiscyt graczy : Tura 3   Plebiscyt graczy : Tura 3 Icon_minitimeWto Lis 03, 2015 11:14 am

Drodzy!

Przepraszam, że z opóźnieniem, jednak wczoraj prawie cały dzień nie było mnie w domu. Zachęcam do brania udziału w plebiscycie graczy Tury 3!

Jeśli nie uda się nam dziś go zamknąć, zostanie przedłużony do środy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 3   Plebiscyt graczy : Tura 3 Icon_minitimeWto Lis 03, 2015 11:50 am

To ja krótko i zwięźle. Mój głos idzie na Palatharina.

Za wytrwałość i sukces w doprowadzeniu do końca pierwszego wspólnego boskiego cudu.
Dla Vormydana też pochwała za wzorową współpracę i zaangażowanie Smile

Napiszcie mi na PM w wolnej chwili chłopaki, gdzie na lądach pojawiły się te portale, abym mógł je zaznaczyć na mapach.
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Plebiscyt graczy : Tura 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 3   Plebiscyt graczy : Tura 3 Icon_minitimeWto Lis 03, 2015 1:51 pm

Ja wyróżnię Vormydana, choć i Mezjan ze swoim stylem pisania prawie podbił podium.

Za współpracę właśnie i za pracę jaką włożył w nasz projekt.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 3   Plebiscyt graczy : Tura 3 Icon_minitimeWto Lis 03, 2015 10:02 pm

Mój głos idzie na Mezjana, który wrzucił tak fajne opisy, że przebiły się przez moją niechęć do ścian tekstu i zachęciły do tworzenia własnych ;-)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 3   Plebiscyt graczy : Tura 3 Icon_minitimeWto Lis 03, 2015 11:01 pm

Głosuję na Mezjana. Przyznam, że swoimi opisami pchnął mnie do działania, a i całkiem interaktywnie sobie poczynał, tak więc można było widzieć co robi, co uprzyjemnia grę.
Nawet mimo tego, że wyprzedził mnie w daniu konceptu opowieści przekazywanej ustnie Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 3   Plebiscyt graczy : Tura 3 Icon_minitimeSro Lis 04, 2015 9:32 am

Dziękuję wszystkim za oddanie głosu! Za chwilę oficjalne wyniki, choć i tak dobrze wiecie, kogo wybraliście Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plebiscyt graczy : Tura 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 3   Plebiscyt graczy : Tura 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Plebiscyt graczy : Tura 3
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Plebiscyt graczy : Tura 5
» Plebiscyt graczy : Tura 1
» Plebiscyt graczy : Tura 2
» Plebiscyt graczy : Tura 4
» Poszukiwania graczy.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legendy Edenu :: Wszystkie Ery-
Skocz do: