Legendy Edenu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Plebiscyt graczy : Tura 5

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 5 Empty
PisanieTemat: Plebiscyt graczy : Tura 5   Plebiscyt graczy : Tura 5 Icon_minitimePon Lis 30, 2015 9:52 pm

Kochani!

Wybaczcie, że tak późno, dziś miałam mało czasu na bycie online Smile

Zaczynam Plebiscyt Graczy Tury 5! Znacie zasady, zachęcam do oddawania głosów!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 5   Plebiscyt graczy : Tura 5 Icon_minitimeWto Gru 01, 2015 8:48 am

Choć to cicha tura, to jednak trochę się podziało.

Głos oddaję na Angarah. Kombo z konceptami zakończone rozwojem społecznym ludu Vaya to bardzo ciekawy (mam nadzieję) wstęp do powstania pierwszego imperium śmiertelników. Ja sam po prawdzie nigdy na zrobienie takiego kombo nie wpadłem i teraz poważnie się nad tym zastanawiam Smile

Dodatkowo podziękowania i pochwały:
- Araj, dzięki za tworzenie coraz to nowych niebezpieczeństw Edenu. Nic tak nie urozmaica rozgrywki RPG jak porządny potwór!
- Zinka wyczarowałaś kolejną bogatą serię stworzeń. Wszystkie są super! Jak tak dalej pójdzie, to będzie potrzebny oddzielny dział dla Saaristomeri Razz
- Alim, pisałem już w PM, ale napisze też tu: Bardzo fajna inicjatywa z zapełnianiem "opuszczonych" miejsc Edenu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 5   Plebiscyt graczy : Tura 5 Icon_minitimeWto Gru 01, 2015 9:25 am

Ja się tylko wtrącę: dziękuję za słowa pochwały Smile Aczkolwiek, jak na razie, to Elakbarsanaa jest bardziej zamieszkała niż Saaristomeri Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 5   Plebiscyt graczy : Tura 5 Icon_minitimeSro Gru 02, 2015 9:01 am

Drodzy, podbijam temat! Tylko jedna osoba oddała głos! Smile Ja wiem, że ta Tura była spokojna, może jednak ktoś się według Was wykazał?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 5   Plebiscyt graczy : Tura 5 Icon_minitimeSro Gru 02, 2015 3:26 pm

Kłopot polega na tym, że nie można oddawać głosów na MG. Odpadają zatem Alim i Zinka Jelena Arn. Gracze, na których można głosować to (wedle mojego rozeznania) : Mezjan, Palatharin, Angarah, Vormydan, Ssl'h, Araj.

Faktycznie, tura była spokojna, w sumie może spróbuję nieco zmienić styl, tak by wchodzić w większe interakcje, aby można było zawiązać połączenia między graczami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 5   Plebiscyt graczy : Tura 5 Icon_minitimeSro Gru 02, 2015 3:30 pm

No niestety, Dominiku, gdyby MG uczestniczyli w głosowaniu było by to trochę nie fair, moim zdaniem. Mamy jednak większe zasoby i możliwości, niż Wy.

Rozumiem jednak, że teraz ciężko wybrać jedną osobę. Mam nadzieję, że Tura 6 nam się zaktywizuje Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plebiscyt graczy : Tura 5 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 5   Plebiscyt graczy : Tura 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Plebiscyt graczy : Tura 5
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Plebiscyt graczy : Tura 1
» Plebiscyt graczy : Tura 2
» Plebiscyt graczy : Tura 3
» Plebiscyt graczy : Tura 4
» Poszukiwania graczy.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legendy Edenu :: Wszystkie Ery-
Skocz do: