Legendy Edenu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Plebiscyt graczy : Tura 2

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 2 Empty
PisanieTemat: Plebiscyt graczy : Tura 2   Plebiscyt graczy : Tura 2 Icon_minitimeSro Paź 21, 2015 11:44 am

Posypujemy głowy popiołem... Zapomniało nam się o plebiscycie. No, ale trudno, możemy go odpalić trochę później i tak czy owak dać nagrodę, byście nie poczuli się pokrzywdzeni. Smile

Tak więc, od dziś do czwartku wieczorem możecie składać swoje głosy na, Waszym zdaniem, najlepszego gracza tury 2.

Proszę każdego chętnego o udział w głosowaniu o napisanie w tym temacie posta w którym zawarte będzie imię postaci, na którą oddajecie głos oraz uzasadnienie Waszej decyzji! Dobrze by było, żeby zostało ono napisane w sposób konkretny i na tyle obszerny, żeby nie wzbudzało to żadnych zastrzeżeń. Posty w stylu: "głosuję na XXX bo mi się podobało, jak zagrał" to trochę za mało. Co Ci się podobało? Akcje? Odgrywanie postaci? Ciekawe wydarzenie w jej wykonaniu? Pamiętajcie, że to nie tylko informacje dla nas, MG, ale również i dla Was, graczy.

Zwycięzca zostanie wyłoniony w czwartek wieczorem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 2   Plebiscyt graczy : Tura 2 Icon_minitimeSro Paź 21, 2015 3:31 pm

Mój głos idzie na Alima.

Ciekawie i konsekwentnie pracuje nad Qoberą., choć nadal nie wiem, do czego ją prowadzi. Opisy cudów są utrzymywane są w lekko nostalgicznym, tajemniczym i mistycznym klimacie. Lubie to Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 2   Plebiscyt graczy : Tura 2 Icon_minitimePią Paź 23, 2015 1:04 pm

Niewiele się dzieje w plebiscycie... Dlatego potrwa on jeszcze dziś do wieczora, jeżeli ktoś chce zgłosić kandydaturę, ale jeszcze tego nie zrobił.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 2   Plebiscyt graczy : Tura 2 Icon_minitimePią Paź 23, 2015 1:11 pm

Ja z kolei jestem rozdarty między Mezjanem a Palatharinem.

To, co mi się bardzo spodobało u Mezjana to zamieszczenie skróconego opisu Manifestacji, którą przeprowadził. Wydaje mi się to bardzo dobrym pomysłem, jako iż pozwala innym graczom zobaczyć tą część gry, która inaczej byłaby ukryta przed ich wzrokiem.

Jeśli zaś chodzi o Palatharina, to na niego ostatecznie oddam głos, ponieważ Vormydan miał zdecydowanie najwięcej interakcji w tej turze z tym właśnie Bogiem, co spowodowało, że mógł lepiej się wczuć w klimat, odgrywając razem z nim ... SUPER TAJNY PROJEKT, O KTÓRYM NA RAZIE NIC NIE WIADOMO Wink

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 2   Plebiscyt graczy : Tura 2 Icon_minitimePią Paź 23, 2015 1:14 pm

Gwoli ścisłości - zamieszczenie opisu ważnego fragmentu Manifestacji to wymóg w przypadku Manifestacji jawnych.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 2   Plebiscyt graczy : Tura 2 Icon_minitimePią Paź 23, 2015 4:12 pm

Po dłuższym zastanowieniu głosuję na Lao Tiena.

Podoba mi się sposób, w jaki buduje cuda na bazie równowagi. Opisy, w których najdrobniejsze ziarenko piasku zabrane z plaży musi być jakoś zrekompensowane są świetne. A idea wędrującej wyspy i drzewa na niej po prostu do mnie przemawia.
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Plebiscyt graczy : Tura 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 2   Plebiscyt graczy : Tura 2 Icon_minitimePią Paź 23, 2015 5:36 pm

Więc...
Głosuję na siebie, bo jestem krasnoludem, a one zawsze mają rację. Fak ju, pm's is mine.


A tak na serio głosuję na Vormydana, bo robimy wspólne rzeczy, które z mojego punktu widzenia są fajne. Ponadto zmusza mnie swoimi długimi postami do zrewanżowania się w podobny sposób.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 2   Plebiscyt graczy : Tura 2 Icon_minitimeSob Paź 24, 2015 11:46 pm

Jest remis po jednym głosie dla każdego... Trudno w oparciu o takie wyniki wskazać kogokolwiek, toteż jutro z Zinką damy znać, czy, kto i na jakiej podstawie wygra plebiscyt. Smile W każdym razie głosowanie dobiega końca.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Plebiscyt graczy : Tura 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 2   Plebiscyt graczy : Tura 2 Icon_minitimePon Paź 26, 2015 9:56 am

Spośród osób wskazanych w plebiscycie postanowiliśmy wynagrodzić Vormydana. Winszujemy Twojemu wysiłkowi wkładanemu w długotrwałe prowadzenie wspólnej rozgrywki z Palatharinem, opartej na błyskotliwych pomysłach oraz zgrabnych, rozwiniętych opisach. Gratsy, +1 PM dla Ciebie. Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plebiscyt graczy : Tura 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 2   Plebiscyt graczy : Tura 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Plebiscyt graczy : Tura 2
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Plebiscyt graczy : Tura 5
» Plebiscyt graczy : Tura 1
» Plebiscyt graczy : Tura 3
» Plebiscyt graczy : Tura 4
» Poszukiwania graczy.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legendy Edenu :: Wszystkie Ery-
Skocz do: