Legendy Edenu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Spotkanie Legend <Wątek wspólny>

Go down 
+4
Zeno
Frea
Viko
Stwórca
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Viko

Viko



Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitimePon Gru 05, 2016 5:41 pm

Vica znowu poczuła się dziwnie po przeniesieniu. Jest tu z jakąś band ą przgłupów, kiedy właśnie teraz zbiera się rada! Melithi ją zabije...
- Nie wiem jakim cudem, Ale rozumiem co mówicie - powiedziała tak żeby wszyscy słyszeli. - Jestem Vika, Maldranka, Najlepsza wśród najlepszych, służka swojej bogini Shaatary. Tymi dwoma na dole się nie przejmujcie. Są moimi niewolnikami. - Powiedziała unosząc głowę, i patrząc na wszystkich z góry.


Ostatnio zmieniony przez Viko dnia Pon Gru 05, 2016 5:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Frea

Frea



Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitimePon Gru 05, 2016 5:44 pm

Frea spojrzała na pająkowatą postać, a po jej ciele przeszły dziwne dreszcze... jak dla niej kobieta nie wyglądala jakoś "wspaniale". -Najlepsza z najlepszy w czym ? -zapytała niepewnie przyglądając się jej.
Powrót do góry Go down
Viko

Viko



Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitimePon Gru 05, 2016 5:51 pm

-We wszystkim co sobą reprezentuje - rozejrzała się - Powie mi ktoś, po co na Kaprachanę tu się znaleźliśmy?
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitimePon Gru 05, 2016 5:52 pm

- Nie podobają mi się Twoje sztuczki, hagrish.
Dracohomo śledził uważnie poczynania Werisa.
- W każdym bądź razie, miło mi Cię poznać. Postaraj się nie uszkodzić mojego cienia proszę.
Przypomniał sobie o bólu na przedramieniu i syknął. Spojrzał na rękę.

Hagrish znaczyło cieniomag.
Powrót do góry Go down
Fatum
Opiekun
Fatum



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły:
Domeny:

Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitimePon Gru 05, 2016 5:55 pm

Na ręce Zeno był kolejny symbol:
Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Latest?cb=20160214191129
Powrót do góry Go down
Viko

Viko



Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitimePon Gru 05, 2016 5:57 pm

-Właśnie! Może to coś mi podpowie - powiedziała i popatrzyła na swoje wypalone znamię.
Powrót do góry Go down
Wielobij

Wielobij



Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitimePon Gru 05, 2016 6:00 pm

Minataur opuścił broń i ciężko podszedł do jedynej shini'dorow.
- Wielobij się pogubił, dorow. Gdzie my być? Czemu nadal nie zabijać obcy Gero?
Powrót do góry Go down
Fatum
Opiekun
Fatum



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły:
Domeny:

Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitimePon Gru 05, 2016 6:01 pm

Znak na ręcę Viko:
Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Transmutation_circle_by_haudankaivajasi
Powrót do góry Go down
Sid

Sid



Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitimePon Gru 05, 2016 6:02 pm

-Te trzy potwory śmierdzą niemiłosiernie, śmierdzą trupem. Uważał bym na nie.
Te rozmowy o znaku zwróciły uwagę Sida na to, iż on także odczuwa pieczenie, lekkie, ale jednak.
Powrót do góry Go down
Fatum
Opiekun
Fatum



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły:
Domeny:

Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitimePon Gru 05, 2016 6:02 pm

Znak Sida:
Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 4fa34d67268d875496d162ea6c4b4e85
Powrót do góry Go down
Frea

Frea



Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitimePon Gru 05, 2016 6:05 pm

Frea popatrzyła na potężnego Minataura, niby na co dzień widywała ich wielu, ale jakoś stosunkowo rzadko z nimi rozmawiała- Nie wiem Wielobiju... musimy czekać... może to znaki od Pana Ogania- odparła pokazując na znamię.


Ostatnio zmieniony przez Frea dnia Pon Gru 05, 2016 6:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Viko

Viko



Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitimePon Gru 05, 2016 6:06 pm

- Mam nadzieje że nie mówisz o mnie sierściuchu - popatrzyła na niego z wysoka.

(kontrola bólem - chce sprawić by zajęczał z bólu i się przewrócił)
Powrót do góry Go down
Fatum
Opiekun
Fatum



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły:
Domeny:

Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitimePon Gru 05, 2016 6:10 pm

(Wielobij rzut k10+4. Viko rzut k20 +2.)
Powrót do góry Go down
Frea

Frea



Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitimePon Gru 05, 2016 6:11 pm

(poprawione )
Powrót do góry Go down
Viko

Viko



Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitimePon Gru 05, 2016 6:14 pm

rzut na kontrolę bólem
Powrót do góry Go down
Stwórca
Kreator
Stwórca



Boska Esencja
Ranga: Stwórca
Tytuły:
Domeny:

Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitimePon Gru 05, 2016 6:14 pm

The member 'Viko' has done the following action : Kostki Przeznaczenia


'K20' : 8
Powrót do góry Go down
http://students.mimuw.edu.pl/~zp334966/dominium/
Viko

Viko



Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitimePon Gru 05, 2016 6:14 pm

+2 wychodzi 10
Powrót do góry Go down
Frea

Frea



Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitimePon Gru 05, 2016 6:16 pm

Frea rozejrzała się teraz dookoła, starając się określić po co wgl się tu znalazła i błądziła wzrokiem to po horyzoncie to po zebranych.
Powrót do góry Go down
Zeno

Zeno



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły: ---
Domeny: Władza, Sztuka

Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitimePon Gru 05, 2016 6:19 pm

- Wygląda jak kilka symboli paladynów.
Powiedział cicho do siebie. Podniósł łeb i spojrzał na resztę.
- Witajcie, Bladoskóra Freo, wielonożna Viko, futrzasty Sidzie. Mam nadzieję, że miło mi was poznać. Dziwne z was istoty.

Spojrzał na minatarena.
- Jak się zwiesz, rogaczu?
Powrót do góry Go down
Sid

Sid



Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitimePon Gru 05, 2016 6:21 pm

// na co rzuca wielobij?//
Powrót do góry Go down
Fatum
Opiekun
Fatum



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły:
Domeny:

Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitimePon Gru 05, 2016 6:22 pm

(Na wytrzymałość. Na magię, walkę itp. rzuca się k20. Na staty k10. Jest twardy stąd tak duży bonus ale viko działała z zaskoczenia. Stąd jej bonus.)
Powrót do góry Go down
Wielobij

Wielobij



Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitimePon Gru 05, 2016 6:26 pm

(Ale Viko mnie nie atakuje...)
Powrót do góry Go down
Fatum
Opiekun
Fatum



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły:
Domeny:

Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitimePon Gru 05, 2016 6:26 pm

(Atakuje. Magią.)
Powrót do góry Go down
Fatum
Opiekun
Fatum



Boska Esencja
Ranga: Bożek
Tytuły:
Domeny:

Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitimePon Gru 05, 2016 6:27 pm

(A to był SID. Wybacz. Viko na przyszłość pisz wyraźnie. Sid rzut k10 +2)
Powrót do góry Go down
Sid

Sid



Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitimePon Gru 05, 2016 6:28 pm

//chyba mnie atakuje, jak się rzuca?//
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Spotkanie Legend <Wątek wspólny>    Spotkanie Legend <Wątek wspólny>  - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Spotkanie Legend <Wątek wspólny>
Powrót do góry 
Strona 3 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Wyjąc do księżyca <Wątek Sid'a>
» GERO!!!! <wątek Wielobija>
» Misja <Wątek Zeno>
» Gwiazda Pomyślności - wątek urodzinowy
» W cieniu schronienie <Wątek Werisa>

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Legendy Edenu :: Pierwsza przygoda-
Skocz do: